Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Gençlik Değişimi Başvuruları Başlıyor...


Gençlik Değişimi Başvuruları Başlıyor...

Çanakkale Belediyesi ile Kardeş Kenti Osnabrück Belediyesi arasında devam eden kültürel ilişkiler kapsamında her yıl karşılıklı olarak düzenlenen “Gençlik Değişimi” programına bu yıl Çanakkale'den gençlerimiz katılacak.

15 Temmuz - 24 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Gençlik Değişimi” programına katılacak olan gençlerimiz, Kardeş Kent Osnabrück'te hazırlanan gezi programında buluşacaklar. Gezi esnasında farklı bir ülkenin kültürünü ve tarihini öğrenme fırsatı elde edecek olan gençlerimiz, bu değişimler esnasında çeşitli tecrübeler kazanma fırsatına da sahip olacaklar.

16-20 yaş arasında, Çanakkale'de yaşayan gençlerden oluşturulacak grup üyelerinin Almanca bilmesi tercih edilecektir. Osnabrück'teki tüm masraflar ( konaklama, gezi turları vb.) Osnabrück Belediyesi tarafından karşılanacak olup, katılmak isteyen gençler ulaşım, pasaport ve vize masraflarını ise kendileri karşılayacaklardır.
Başvuruların 15 Mart 2019 Cuma tarihine kadar Çanakkale Belediyesi Kardeş Kent Elçisi Ayyüce Keloğlu'na yapılması gerekmektedir.
 
Kardeş Kent Elçisi
Ayyüce KELOĞLU

Kent Müzesi ve Arşivi
Kemalpaşa Mah. Fetvane Sok. No:31 Çanakkale
 
Tel: (0286) 212 8015
Gsm: 0552 261 17 10
e-posta: kardeskent@canakkale.bel.tr14.01.2019 15:09