Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

22 Yıllık Gururla Veda Değil Vefa…


22 Yıllık Gururla Veda Değil Vefa…

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 22 yıllık görev süresince hayata geçirmiş olduğu hizmet, proje ve çalışmaları “Veda Değil Vefa Buluşması” başlığıyla kentlilerle paylaştı.

Dört dönem boyunca Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve bu süre zarfında 7'den 70'e her kesimi kapsayacak, kentin çehresini ve vizyonunu geliştirecek, doğa ile uyumlu ve kentin yaşanabilirliğini artıracak pek çok yatırım ve hizmete imza atan Başkan Gökhan, görev süresi boyunca yaptığı çalışmaların detaylı bir raporunu, 23 Mart 2024 Cumartesi günü Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte kamuoyuna sundu.

Başkan Gökhan'ın “Veda Değil Vefa Buluşması” programına, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Mustafa Cumhur Ersümer, CHP Çanakkale Milletvekilleri İsmet Güneşhan ve Özgür Ceylan, CHP İl Başkanı Av. Levent Gürbüz, CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun ve parti yönetimi, CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Av. Muharrem Erkek, İYİ Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Burak Kunt,  ilçe ve beldelerin belediye başkanları, muhtarlar, Çanakkale Belediyesi Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve çalışanları, Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve odaların temsilcileri, iş insanları, basın mensupları başta olmak üzere çok sayıda davetli ve kentli katıldı.

İstiklal Marşı ve Saygı duruşu ile başlayan programda Başkan Gökhan, 22 yıl boyunca Belediye Başkanlığı görevi yürütmesine olanak sağlayan kentlilerin teveccühüne teşekkür ederek, büyük bir gururla üstlendiği Başkanlık görevi boyunca gerçekleştirdiği önemli hizmet ve yatırımları detaylı bir sunumla paylaştı.

Büyük alkış alan sunumun ardından ise, Başkan Gökhan'ın bir şehre adanmışlık öyküsünün anlatıldığı belgesel gösterimi gerçekleşti.

Duygusal anların da yaşandığı programın sonunda ise, Başkan Gökhan'a torunları Nil ve Ege'nin çiçek takdimleri ile hep bir ağızdan alkışlarla söylenen şarkılar da “Veda Değil Vefa Buluşmasına” renk kattı.

Etkinlik, hatıra fotoğrafları çekilmesi ile sona erdi.


Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan'ın 22 yıllık görev süresince gerçekleştirilen çalışmaların sunumu için TIKLAYINIZ

Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan için hazırlanan belgeseli izlemek için TIKLAYINIZ

Veda Değil Vefa Buluşmasını izlemek için TIKLAYINIZ


23.03.2024 17:20