Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

İsmail Kurt Son Yolculuğuna Uğurlandı


İsmail Kurt Son Yolculuğuna Uğurlandı

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğünde çalışan mesai arkadaşımız İsmail Kurt, Belediye önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Çanakkale Belediyesi önünde düzenlenen törene Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Av. Muharrem Erkek, CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun, birim müdürleri, belediye personeli ve Kurt ailesi ile sevenleri katıldı. Törende konuşan Başkan Gökhan İsmail Kurt'un ailesi ve sevenlerine baş sağlığı temennisinde bulunarak; “Maalesef İsmail arkadaşımızı elim bir hastalık sonucunda kaybettik. İsmail arkadaşımız 2006 yılında belediyeye girmiş ve o yıldan beri de Park ve Bahçeler Müdürlüğünde usta yardımcısı olarak çalışıyordu. İsmail arkadaşımız çok çalışkan bir arkadaşımızdı. O zayıf vücuduna rağmen koca yükleri kaldırırdı. Ne yazık ki hastalığı ilerledi ve genç yaşta onu kaybettik. Öncelikle ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Allah mekanını cennet eylesin. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Çanakkale Belediyesi önünde düzenlenen törenin ardından İsmail Kurt'un naaşı öğle namazını müteakip Dumlupınar Camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında şehir mezarlığına defnedildi.  


11.03.2024 14:41