Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı


Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Finansbank Yeni Şube Müdürü Mehtap Keskin Canpolat, Mimarlar Odası Çanakkale Şubesi 15.Dönem Yönetim Kurulu Adayları ve son olarak da Sol Anahtarı Müzik Grubunu makamında konuk etti.

22.01.2024 Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Çanakkale'deki görevine yeni atanan Finansbank'ın Şube Müdürü Mehtap Keskin Canpolat Başkan Gökhan'la tanıştı. Gerçekleştirilen bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gökhan, Canpolat'a yeni görevinde başarılar diledi. Tanışma toplantısı şeklinde geçen bu ziyaretin ardından, Başkan Gökhan'ın bir sonraki konuğu Mimarlar Odası Çanakkale Şubesi 15.Dönem Yönetim Kurulu Adayları oldu. Çanakkale kent mimarisinin ve güncel konuların konuşulduğu bu ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Gökhan, yönetim kurulu adaylarına Mimarlar Odası seçimlerinde başarılar diledi.
Başkan Gökhan'ın makamında ağırladığı son konukları ise Sol Anahtarı Müzik Grubu koro üyeleri oldu. Belediye Kültür Merkezi'nde verdikleri konserlerle kentlilerimize keyifli anlar yaşatan koro üyeleri, desteklerinden ötürü Başkan Gökhan'a teşekkür ettiler. Sol Anahtarı Grubu'nu verdikleri konserlerle oldukça başarılı bulduğunu belirten Gökhan, üyelere bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.


22.01.2024 16:39