Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Altın Yıllardan Yeni Yıl Etkinliği


Altın Yıllardan Yeni Yıl Etkinliği

Altın Yıllar Yaşam Merkezi tarafından yeni yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim sergisi ve “Demli Sesler” konseri kentlilerden büyük ilgi gördü. 

Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Eşi Hale Gökhan, Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Av. Ali Aydın Çalıdağ, Belediye Meclis Üyeleri, Altın Yıllar Yaşam Merkezi katılımcıları ve eğitmenleri ile çok sayıda kentli katıldı. Etkinlik, Altın Yıllar Yaşam Merkezi katılımcılarının yaptığı resimlerden oluşan sergi açılışı ile başladı. Başkan Gökhan, karma sergiyi ilgi ile gezerken, sergilenen eserler hakkında eğitmenler ve katılımcılardan bilgi aldı.

Demli Sesler Yine Büyüledi

Altın Yıllar Yaşam Merkezi'nde düzenlenen yeni yıl programı, merkez katılımcılarının oluşturduğu Demli Sesler Korosu'nun konseri ile devam etti. Koro Şefi Ömer Aydın'ın yönetiminde halk müziği, sanat müziği ve pop müziğin sevilen şarkılarını seslendiren koroya kentliler de hep bir ağızdan eşlik etti. Danslar eşliğinde geçen konser sonunda sergiledikleri başarılı performans nedeni ile koro üyeleri ve Şef Aydın'a teşekkürlerini ileten Başkan Gökhan, çiçek takdiminde bulunurken tüm kentlilere mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl temennisinde bulundu.   08.01.2024 13:52