Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezisinde


Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezisinde

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesinin kent genelinde gerçekleştirdiği çalışmaları incelemek amacı ile düzenlediği teknik inceleme gezisi kapsamında Cumhuriyet Meydanı ve Necippaşa Camiinde incelemelerde bulundu. 

Başkan Gökhan, 4 Ocak 2023 Perşembe günü Belediye Başkan Yardımcıları Handan Özyayla Kenar ve Özleyiş Çetin'in yanı sıra teknik ekip eşliğinde düzenlediği teknik inceleme gezisi kapsamında ilk olarak Cumhuriyet Meydanında incelemelerde bulundu. Meydanda Yapılan yenileme çalışmalarının ardından daha kullanışlı, modern ve ferah bir görünüme kavuşan Cumhuriyet Meydanında yapılan düzenlemeleri yerinde inceleyen Başkan Gökhan, meydanın peyzaj çalışmalarına ilişkin de bilgi aldı. 

Teknik inceleme gezisi kapsamında Başkan Gökhan'ın bir sonraki durağı Necippaşa Camii oldu. Cami imamı ve Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu'nun da eşlik ettiği inceleme gezisinde Başkan Gökhan, gelen talepler doğrultusunda cami çevresinde yapılacak düzenlemelere ilişkin teknik ekip ile birlikte inceleme yaparak, görüş alışverişinde bulundu.  


04.01.2024 14:44