Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

İlk Dijital 100 Projesi ÇOMÜ'deki Panelde Anlatıldı


İlk Dijital 100 Projesi ÇOMÜ'deki Panelde Anlatıldı

ÇOMÜ'de gerçekleştirilen “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Çanakkale ve Turizm” paneline konuşmacı olarak katılan Çanakkale Belediyesi “İlk Dijital 100 Proje” Koordinatörü Peyzaj Yüksek Mimarı Tuğçe Civelek, panelde İlk Dijital 100 Projesinin sunumunu gerçekleştirdi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Turizm Fakültesi Dekanlığı tarafından 30 Ekim 2023 Pazartesi günü gerçekleştirilen panele Çanakkale Belediye başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, İl Kültür Turizm Müdürü Murat Yılmaz, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dinçay Köksal, öğrenciler, akademisyenler, turizm sektörünün temsilcileri ve kentliler katıldı.

Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Boz'un moderatörlüğünde gerçekleşen panelde “İlk Dijital 100 Proje Koordinatörü” Tuğçe Civelek, İlk Dijital 100 Projesini tanıtarak, proje kapsamında yapılacak olan “Engelsiz, İklim Dostu ve Dijital Park” ile ilgili katılımcıları bilgilendirdi. Panelde ayrıca Cumhuriyetimizin 100. Yılında Çanakkale turizminin geçmişi ve bugünü ile Çanakkale turizminin geleceğine ilişkin beklenti ve hedeflere yönelik sektörün önde gelen isimleri de düşüncelerini katılımcılarla paylaştı. Panel sonrası ise katılımcılar soru, görüş ve önerilerini panelistlerle paylaşarak görüş alışverişinde bulundular. Etkinlik panelistlere teşekkür belgesi takdimi ile son buldu.


31.10.2023 16:34