Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Cumhuriyetin Kadınlarından 100. Yıl Coşkusuna Yakışan Konser…


Cumhuriyetin Kadınlarından 100. Yıl Coşkusuna Yakışan Konser…

Çanakkale Belediyesinin Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hazırladığı etkinlikler kapsamında, Sol Anahtarı Ritim Grubu, “Cumhuriyetin 100. Yılında Cumhuriyet Kadınlarının Sunumu” başlıklı konserleriyle kentlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Eğitmenliğini Ömer Aydın'ın, sunuculuğunu ise Asude Bayram'ın gerçekleştirdiği Sol Anahtarı Ritim Grubu konseri, 25 Ekim 2023 Çarşamba günü Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşti. Farklı türlerden eserlerin yanı sıra, Cumhuriyet şarkıları ve marşlardan oluşan konsere, kentliler de yoğun bir katılım gösterdi. Konser, izleyicilerin de alkışları ve marşlara yaptıkları eşliklerle oldukça renkli geçti.

Eşi Hale Gökhan ile birlikte etkinlikte yer alan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da keyifli konser sonrasında yaptığı konuşmada Cumhuriyetin 100. yaşını kutlayarak, bu kapsamda düzenlenen ve büyük alkış alan konserdeki emekleri için eğitmen Ömer Aydın ve grup üyelerine teşekkürlerini sundu. Eğitmen Aydın ve grup üyelerine Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hazırlanan seramik takdiminde de bulunan Başkan Gökhan, son olarak tüm ekiple hatıra fotoğrafı çekildi.26.10.2023 12:26