Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

İçişleri Bakan Yardımcısı Turan'dan Başkan Gökhan'a Ziyaret


İçişleri Bakan Yardımcısı Turan'dan Başkan Gökhan'a Ziyaret

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

27 Haziran 2023 Salı günü gerçekleşen ziyarete İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ile birlikte, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, 27. Dönem Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay katıldı.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten ve teşekkürlerini ileten Başkan Gökhan, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan'a ve Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider'e yeni görevlerinde başarılar diledi. İçişleri Bakan Yardımcısı Turan da ağırlama için teşekkürlerini ileterek, “Sabah ilk ziyaretimizi Valiliğimize yaptık, ardından Belediyemize geldik. Bu devletin bir Bakan Yardımcısı olarak burada olmaktan onur duyuyoruz. Beraber iş yapmayı da önemsiyoruz” dedi. Başkan Gökhan da “İçişleri Bakan Yardımcısı olarak başarılı işlere imza atacağınıza inanıyorum. Aynı zamanda Çanakkale için diğer Bakanlıklarla ilgili de desteklerinizin olacağına inanıyorum. Tekrar başarılar diliyorum” diye konuştu.

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, ziyaret kapsamında Başkanlık Anı Defterini de imzalarken, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan konuklarına yeni Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim Binası ve Kültür Merkezini de gezdirerek, binaya ilişkin bilgiler paylaştı.


27.06.2023 17:36