Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Seramik Takı Tasarım ve Uygulama Atölyesi Başvuruları Başlıyor


Seramik Takı Tasarım ve Uygulama Atölyesi Başvuruları Başlıyor

Çanakkale Seramik Müzesi tarafından 06-22 Haziran 2023 tarihleri arasında ‘Seramik Takı Tasarım ve Uygulama Atölyesi’ düzenleniyor.

Atölye çalışması katılımcıların özgün tasarımları hayata geçirebilmesi, seramik sanatıyla uygulamalı olarak tanışması, sanatsal bir üretimin içinde olmasını amaçlamaktadır.

Eğitim ve uygulama süreçleri seramik eğitmenleri tarafından verilecek atölye, Çanakkale Seramik Müzesi bahçesinde gerçekleşecektir. Katılımcıların öncelikle seramik çamuruyla ve elle şekillendirme teknikleriyle tanışarak temel üç boyutlu formları oluşturma konusunda pratik yapmaları sağlanacaktır. Çanakkale merkezde yaşayan 18 yaş üstü kentlilerimizin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği atölyenin seramik malzemeleri Çanakkale Belediyesi tarafından temin edilecektir.

Başvuru için www.canakkaleseramikmuzesi.org adresindeki katılım formunun e-posta olarak seramikmuzesi@canakkale.bel.tr adresine gönderilmesi ya da Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No:31-33 Merkez Çanakkale adresine elden ulaştırılması gerekmektedir.

Son Başvuru tarihi:  04 Haziran 2023 Pazar Saat 19.00

Katılım, Atölye Programı ve Ayrıntılı Bilgi İçin;

www.canakkaleseramikmuzesi.org

Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi

Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No: 31-33

0286.211 01 30 (Pazartesi hariç hafta içi 10.00-19.00 saatleri arası kayıt yapılabilir)

Değerli kentlilerimiz, gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Çanakkale Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarında ve web sitesinde yayınlanmak, ayrıca arşiv oluşturmak üzere fotoğraf ve video kaydı alınacaktır. Bu bilgilendirme 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca yapılmakta olup ayrıntılı bilgi için Belediyemiz internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.17.05.2023 10:54