Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı


Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Firuzan Kardaş, İyi Parti Merkez İlçe Başkanlığı Yönetimi ile Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grubunu makamında ağırladı.

6 Nisan 2023 Perşembe günü gerçekleşen ziyaretler kapsamında Başkan Gökhan, ilk olarak CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Firuzan Kardaş'ı ağırladı. Başkan Gökhan, nezaket ziyaretinden dolayı Kardaş'a teşekkürlerini iletirken, ziyaret güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetle son buldu.

Başkan Gökhan ardından, İyi Parti Merkez İlçe Başkanlığı Yönetimi ile bir araya geldi. Heyeti makamında ağırlayan Başkan Gökhan, nezaket ziyareti için teşekkürlerini iletti. Karşılıklı sohbetin ardından ziyaret sona erdi.

Başkan Gökhan son olarak Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grubunu da makamında ağırladı. Başkan Gökhan, yeni bina için hayırlı olsun dileklerini ileten heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtirken, ziyarette güncel konulara ilişkin sohbet gerçekleşti. Heyet ardından yeni yönetim binasını Başkan Gökhan ile birlikte gezerek, bilgiler aldı.


06.04.2023 16:13