Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan'a Ziyaretler Sürüyor


Başkan Gökhan'a Ziyaretler Sürüyor

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kent Konseyi Başkanı Av. Ali Aydın Çalıdağ ve Yürütme Kurulu Üyelerini, Dardanel Medya Genel Müdürü Burak Gezen’i ve Vakıfbank Truva Şube Müdürü Neziha Kamaşık’ı makamında ağırladı.

23 Aralık 2022 Cuma günü gerçekleşen ziyaretler kapsamında Başkan Gökhan ilk olarak Kent Konseyi Başkanı Av. Ali Aydın Çalıdağ ve Yürütme Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Gökhan, yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret, güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetle son buldu.

Başkan Gökhan ardından Dardanel Medya Genel Müdürü Burak Gezen ile bir araya geldi. Başkan Gökhan, nezaket ziyaretinden dolayı Gezen’e teşekkürlerini iletirken yeni görevinde de başarı dileklerinde bulundu. Güncel konulara ilişkin sohbetin gerçekleştiği ziyarette Dardanel Medya Genel Müdürü Burak Gezen, yeni yayın döneminde yapılacak çalışmalara ilişkin de Başkan Gökhan’a bilgiler verdi.

Başkan Gökhan, Vakıfbank Truva Şube Müdürü Neziha Kamaşık’ı da makamında ağırladı. Başkan Gökhan nezaket ziyareti ve yeni yıl tebriklerinden dolayı Kamaşık’a teşekkürlerini iletirken, ziyaret güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbet ile sona erdi.23.12.2022 15:15