Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Çanakkale, Tüm Değerleriyle İzmir'de Tanıtılıyor


Çanakkale, Tüm Değerleriyle İzmir'de Tanıtılıyor

8-10 Aralık tarihleri arasındaki İzmir 16. Uluslararası Turizm, Ticaret Fuarı ve Kongresinin açılışı bugün gerçekleşti. Çanakkale Belediyesinin de katıldığı fuarda tüm kent değerlerinin tanıtımı gerçekleştiriliyor.

Çanakkale Valiliği ve Çanakkale Belediyesi başta olmak üzere kentin tüm turizm dinamiklerinin yer aldığı fuarın açılış etkinliğinin ardından tanıtım faaliyetleri de başladı. Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ile birlikte standa ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, hem gelen konuklarla ilgilenirken, aynı zamanda alandaki farklı stantları da gezerek temaslarda bulunuyor. Başkan Gökhan ayrıca, fuar ve tanıtım çalışmalarına ilişkin basın mensuplarının sorularını da yanıtlıyor.

Öte yandan, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan'ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Turan Ünüvar, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Duygu Albayrak ile birim çalışanlarının da katıldığı İzmir 16. Uluslararası Turizm, Ticaret Fuarı ve Kongresinde A110 Nolu alanda yer alan Çanakkale standında zengin içerikli tanıtım materyalleri ile konuklar ağırlanarak, kentin tanıtımı gerçekleştiriliyor.

10 Aralık 2022 Cumartesi gününe kadar ziyarete açık olan fuarı ve A110 Nolu alandaki Çanakkale Standını gezmeye tüm kentlilerimizi bekliyoruz.
08.12.2022 15:07