Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan'ın Annesi Müşerref Gökhan Son Yolculuğuna Uğurlandı


Başkan Gökhan'ın Annesi Müşerref Gökhan Son Yolculuğuna Uğurlandı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın annesi Müşerref Gökhan, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. 

Müşerref Gökhan için Necippaşa Camiinde düzenlenen cenaze törenine Başkan Gökhan, eşi Hale Gökhan, Vali İlhami Aktaş, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Turhan Ecevit, Çanakkale İl Jandarma Komutanı Jnd. Kıdemli Albay Sadi Akman, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Baro Başkanı Av. Hande Keskin, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, Gökhan ailesi ve çok sayıda kentli katıldı. Tören öncesinde Başkan Gökhan, eşi Hale Gökhan ve aile üyeleri taziyeleri kabul etti.  Müşerref Gökhan, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından eski mezarlıkta okunan dualarla son yolculuğuna uğurlandı. 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın annesi Müşerref Gökhan'a Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.05.12.2022 10:45