Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Geleneksel Çanakkale Seramik Tabak Dekor Teknikleri ve Uygulama Atölyesi Başlıyor


Geleneksel Çanakkale Seramik Tabak Dekor Teknikleri ve Uygulama Atölyesi Başlıyor

Çanakkale Seramik Müzesi tarafından 19-28 Temmuz 2022 tarihleri arasında ‘Geleneksel Çanakkale Seramik Tabak Dekor Teknikleri ve Uygulama Atölyesi’ düzenleniyor.

Çanakkale merkezde yaşayan kentlilerimizin seramik sanatıyla tanışması, birlikte kültürel ve tarihsel değerlerimizden yola çıkan sanatsal bir üretimin içinde olması amaçlanmaktadır.

Eğitim ve uygulama süreçleri seramik eğitmenleri tarafından verilecek atölye Çanakkale Seramik Müzesi bahçesinde gerçekleşecektir. Katılımcılara Geleneksel Çanakkale Seramik Tabak dekorlama teknikleri konusunda uygulama becerisi kazandırarak kendi geleneksel tabaklarını üretmeleri sağlanacaktır.  Çanakkale merkezde yaşayan 18 yaş üstü kentlilerimizin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği atölyenin seramik malzemeleri Çanakkale Belediyesi tarafından temin edilecektir.

Başvuru için katılım formunun www.canakkaleseramikmuzesi.org adresinden e-posta olarak canakkaleseramikmuzesi@gmail.com adresine gönderilmesi ya da Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No:31-33 Merkez Çanakkale adresine elden ulaştırılması gerekmektedir.


Son Başvuru tarihi:  17 Temmuz 2022 Pazar Saat 19.00


Katılım, Atölye Programı ve Ayrıntılı Bilgi İçin;

www.canakkaleseramikmuzesi.org

Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi

Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No: 31-33

0286.211 01 30 (Pazartesi hariç hafta içi 10.00-19.00 saatleri arası kayıt yapılabilir)07.07.2022 15:26