Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Belediye Personeli İle İftarda Bir Araya Geldi


Başkan Gökhan Belediye Personeli İle İftarda Bir Araya Geldi

Çanakkale Belediyesinin geleneksel belediye personeli iftarının 2. bölümü 20 Nisan 2022 Çarşamba günü, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın katılımı ile gerçekleştirildi.  

Balıkçı 286'da düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, CHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte, İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, mahalle muhtarları ve belediye personelleri ile aileleri katıldı.

“Belediye Personelinin Emekleri Yadsınamaz”

Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen iftar programında konuşan Başkan Gökhan, Çanakkale Belediyesinin çalışanları ve aileleri ile bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Kente ve kentlilere hizmet noktasında Çanakkale Belediyesi personelinin büyük emek verdiğini ve bu emeklerin yadsınamaz olduğunu dile getiren Başkan Gökhan, tüm çalışanlara vermiş oldukları emek ve gayretlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

“240 Haneye Sıcak Yemek, 2 Bin Adet Alışveriş Kartı Dağıttık” 

Her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi kentlilerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Gökhan; “Biliyorsunuz, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi kentlilerimize destek olabilmek amacı ile yardımlar yapıyoruz. Bu Ramazan ayında 240 haneye 479 kişilik sıcak yemek hizmeti sağlıyoruz. Aynı zamanda 2 bin adet 300 liralık Ramazan alışveriş kartı veriyoruz. Eskiden koli dağıtımı yapıyorduk, ancak artık koli yerine erzak alışveriş kartı veriyoruz. O kartla insanlar erzak olarak ne ihtiyacı varsa onu karşılayabiliyorlar. Bu zor günlerde insanlara bir miktar da olsa nefes aldırabiliyorsak, ne mutlu bize. Önümüzdeki hafta sonu ile birlikte Ramazan Bayramı geliyor. Ramazan Bayramı'na çoluğunuz, çocuğunuz ile birlikte salık ve sıhhat ile kavuşmanızı diliyorum. Umarım güzel bir bayram geçirirsiniz. Bu vesile ile ben de şimdiden Ramazan Bayramı'nızı kutluyorum” dedi. 
21.04.2022 10:04