Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Yardımcısı Mutluay, Altı Nehir Havzası Proje Heyetini Ağırladı


Başkan Yardımcısı Mutluay, Altı Nehir Havzası Proje Heyetini Ağırladı

Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, “Altı Havza İçin Nehir Havzası Yönetim Planlarının Hazırlanması Projesi” heyetini 9 Mart 2022 Çarşamba günü Belediye Meclis Salonunda ağırladı.

Altı Havza İçin Nehir Havzası Yönetim Planlarının Hazırlanması Projesi kapsamında Çanakkale Belediyesini ziyaret eden Havza Planlama Şube Müdürü Altın Kaya Çavuş, Çevre Uzmanı Georgios Barmpoutis, Proje Koordinatörü Mert Sevinir ile Tarım Orman Bakanlığı Uzmanları Şirin Tan Ormancı, Asiye Düşünceli ve Furkan Yılmaz’ın yanı sıra proje ekibinden Elif Korkmaz ve Deniz Bilmez ile Belediye Meclis Salonunda bir araya gelen Başkan Yardımcısı Mutluay, ziyaret nedeni ile memnuniyetini dile getirdi. 

Nehir Havzası Yönetim Planlarının hazırlanmasına yönelik Türkiye'nin kapasitesinin güçlendirilmesi amacı ile Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı'nın IPA-2 aşaması kapsamında desteklenen Altı Havza İçin Nehir Havzası Yönetim Planlarının Hazırlanması Projesi hakkında Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay’a bilgilendirmede bulunan heyet, proje kapsamında yürütülen çalışmaları da anlattı. Ziyaret, projeye ilişkin karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi. 10.03.2022 14:06