Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

"Suyun ve Rüzgarın Şehri Çanakkale" Kitabı Kentliler İle Buluştu


"Suyun ve Rüzgarın Şehri Çanakkale" Kitabı Kentliler İle Buluştu

"Suyun ve Rüzgarın Şehri Çanakkale" kitap tanıtımı ve “Bu Coğrafyadan Ezgiler” müzik dinletisi, Belediye Çalışanları Sosyal Tesisinde 16 Ekim 2021 günü gerçekleştirildi.

İbrahim Dizman'ın derleyiciliğinde 23 farklı yazarın yazılarından oluşan  "Suyun ve Rüzgarın Şehri Çanakkale" kitabının tanıtım etkinliğine Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, yazarlar ve sanatseverler katıldı. Etkinlikte açılış konuşmasını yapan İbrahim Dizman, kitabın hazırlık süreci ve ortaya çıkışı ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. Dizman'ın ardından Kazdağlarındaki çevre mücadelesini anlattığı yazı ile kitaba katkı sunan Belediye Başkan Yardımcısı Mutluay da söz alarak, kitabın ortaya çıkmasında emeği bulunan ve katkı verenlere teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından kitaba yazıları ile katkı veren yazarların tanıtılması ile devam eden etkinlik, farklı müzisyenlerin katılımı ile gerçekleştirilen “Bu Coğrafyadan Ezgiler” adlı müzik dinletisi ile son buldu. Etkinliğin ardından katılımcılar yazarlara kitaplarını imzalattı.


18.10.2021 16:39