Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Çanakkale Ahmet Alp'e Umut Olmak İçin Bir Araya Geldi


Çanakkale Ahmet Alp'e Umut Olmak İçin Bir Araya Geldi

SMA Tip 1 hastası olan Ahmet Alp bebeğin tedavi kampanyasına destek olmak Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen gecede Çanakkaleliler, Ahmet Alp'e umut olmak için bir araya geldi. 

14 Temmuz 2021 Çarşamba günü Çağlar Kaynak Baskentbol Sahasında Ahmet Alp'in kampanyasına destek olmak amacı ile düzenlenen etkinliklere Belediye Başkan Vekili Süleyman Canpolat, Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda kentli katıldı.

Etkinlikler kapsamında ilk olarak sahne alan “Jargon” isimli müzik grubu şarkılarını Ahmet Alp'e umut olabilmek için seslendirirken, kentliler de şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Konserin ardından söz alan Başkan Vekili Canpolat, tüm kentlileri Çanakkale'nin tek SMA Tip 1 hastası olan Ahmet Alp'e destek olmaya çağırdı.

Başkan Vekili Canpolat'ın konuşmasının ardından etkinlikler ÇanakkaleBelediyespor Jimnastik takımı gösterisi, Boğazgücü Engelliler Basketbol Takımı gösteri maçı ve  Basketbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen gösteri maçı ile gece boyunca devam etti.

Öte yandan etkinlik alanına kurulan standlarda görev alan gönüllüler de gece boyunca Ahmet Alp'in tedavisine katkı sunmak için etkinliğe katılan kentlilere kampanyaya destek olma çağrısında bulundu. 

Ahmet Alp bebeğe umut olmak için sizler de cep telefonlarınızdan HAYAT yazıp, 1735'e mesaj göndererek bağışta bulunabilirsiniz (Turkcell ve Türk Telekom hat). Aynı zamanda, TR240006701000000093820879 nolu IBAN numarasına da bağışta bulunabilirsiniz.


16.07.2021 10:04