Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Çocuk Kültür Evi'nde Nisan Ayı Çok Renkli


Çocuk Kültür Evi'nde Nisan Ayı Çok Renkli

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi’nin pandemi önlemleri kapsamında “çevrim içi” olarak yürüttüğü atölye ve etkinlik programlarının nisan ayı içerikleri, tüm çocuklara birbirinden neşeli, eğlenceli ve keyifli öneriler getiriyor.

Çocuk Kültür Evi’nin, “İlham Veren Portreler” başlığıyla hazırladığı içerikler çocuklara, 7 Nisan 2021 Çarşamba günü başarılı girişimci Bill Gates’i ve 21 Nisan 2021 Çarşamba günü ise dünyaca ünlü müzisyen Fazıl Say’ı daha yakından tanıma fırsatı sunacak. Nisan ayında çocukları bekleyen bir diğer keyifli etkinlik olan “Renkli Fikirler Atölyesi” çerçevesinde de 14 Nisan 2021 Çarşamba günü “Evde Maker” başlığıyla sunulan elektromıknatıs deneyiyle bilimin kapıları aralanırken 28 Nisan 2021 Çarşamba günü ise “Oyun Kumbarası” başlığıyla sunulan “Renkli Çubuk Nerede?” oyunuyla tanışacak. 

Nisan ayı boyunca her pazartesi “Haftanın Kitabı”, her salı “Neşeli Sözlük” her perşembe “Çocuğum Haklarım Var” ve her cuma günü “Haftanın Filmi” önerileri tüm çocukları bekliyor olacak. Programın ilgiyle takip edilen başlığı yayınlanan “Günün Makalesi” ise nisan ayı boyunca yine her çarşamba günü ebeveynlerin faydalanabilecekleri makale önerilerini takipçilerin beğenisine sunacak.

Çocuk Kültür Evi eğitmenlerince hazırlanan programa, Çocuk Kültür Evi’nin Facebook, İnstagram, Twitter ve Youtube hesapları üzerinden ulaşılıyor olacak.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Cevatpaşa Mahallesi Piri Reis Caddesi Bayrak Sokak NO: 26/A 

Telefon: 0 286 217 73 11

Instagram/Facebook: cocukkulturevi

YouTube/Twitter: CocukKulturEvi05.04.2021 11:34