Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı


Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Posta Gazetesi Ege Temsilcisi Banu Şen ve Posta Gazetesi Çanakkale Temsilcisi İlyas Çolak ile Yerel Tarih Araştırmacısı Şehabettin Kalfa’yı ağırladı. 

Başkan Gökhan ilk olarak Posta Gazetesi Ege Temsilcisi Banu Şen ve Posta Gazetesi Çanakkale Temsilcisi İlyas Çolak’ı makamında ağırladı. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan konukları ile güncel konulara ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret sonunda Başkan Gökhan, hayvan sahiplenmek için talepte bulunan konuklarına yardımcı olarak, kedi sahiplenmelerini sağladı. Özel Kalem Müdürü Sevil Albay tarafından Posta Gazetesi Ege Temsilcisi  Şen’e teslim edilen can dost  yeni evi için İzmir’e doğru yola çıktı.  

Başkan Gökhan ardından Yerel Tarih Araştırmacısı Şehabettin Kalfa’yı makamında ağırladı. Ziyaret nedeni ile memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, Kalfa ile kent tarihi ve gündemine ilişkin karşılıklı sohbet etti. Ziyaret sonunda Kalfa, “Çanakkale’de Geçmişin Ayak İzleri” isimli son yazdığı kitabı Başkan Gökhan’a hediye etti.  
03.03.2021 17:14