Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Kedi Köyünde Düzenli Sağlık Kontrolleri Gerçekleştiriliyor


Kedi Köyünde Düzenli Sağlık Kontrolleri Gerçekleştiriliyor

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Esenler Mahallesi'nde bulunan Kedi Köyü'ndeki can dostlara yönelik haftanın iki günü rutin olarak sağlık kontrolü çalışmalarını yürütüyor.

Kent genelinde can dostlar için yürütülen çalışmalar aralıksız sürerken, Esenler Mahallesi'nde bulunan Kedi Köyü'ndeki can dostlar da unutulmuyor. Kedi Köyü'nün sakinleri, her Salı ve Perşembe günü rutin sağlık kontrolünden geçiriliyor. Veteriner ekipleri tarafından yerinde tedavisi mümkün olan can dostlara bakım yapılırken, gerekli görülen hallerde ise tedavi ve bakım çalışmaları Çanakkale Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleştiriliyor.

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri öte yandan, can dostların kısırlaştırma, sahiplendirme ve beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çalışmaları da hız kesmeden sürdürüyor.

Kentimizi ve yaşamımızı paylaştığımız can dostlarımız ile ilgili konularda kentlilerimiz, 0286 212 60 08 ve mobil 0552 986 7128 nolu telefonlardan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine ulaşabilirler.04.11.2020 15:23