Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Sevgililer Günü Tarla Sokak'ta Kutlandı


Sevgililer Günü Tarla Sokak'ta Kutlandı

Çanakkale Belediyesinin destekleri ile Kent Konseyi Kemalpaşa Mahalle Meclisi ve Kemalpaşa Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü Etkinliği Tarla Sokak'ta kentlilerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. 

14 Şubat Sevgililer Günü nedeni ile düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan ve çok sayıda kentli katıldı. Etkinlik kapsamında kurulan stantları gezen Başkan Gökhan, Tarla Sokak esnafı ile de sohbet etti. Ardından etkinliğin açılış dansını eşi Hale Gökhan ile yapan Başkan Gökhan'a kentliler de dans ederek eşlik etti. 

Etkinlikte bir konuşma yapan Başkan Gökhan, kentlilerin Sevgililer Gününü kutlayarak; “Mutluluğu paylaşmalıyız. Daha çok mutlu olmak için gayret göstermeliyiz. Onun için bu kente hep barışın ve özgürlüklerin kenti diyoruz. Eğer özgürlüklerimizi, barışı yaşayabilirsek, mutlu olmamız kaçınılmaz. Bunu sağlamak için de mücadele edeceğiz” dedi. 

Etkinliğe katkı sunan gençlere teşekkür eden Başkan Gökhan; “Etkinliğe özellikle gençler büyük katkıda bulundu. Gençlerimiz bizim için çok önemli. Çanakkale gençlerin okumak için tercih ettiği illerin üst sıralarında yer alıyor. Hedefimiz, okumak ve yaşamak için tercih edilen iller arasında birinci olmak. Bu etkinlikler de bunun bir parçası. Burada insanlar buluşarak sevgililer gününü bir arada kutluyorlar. Bu bile bizim için çok önemli. Bu güzelliklerin devam etmesi dileğimle, hepinizin sevgililer günü kutluyorum” dedi.

Başkan Gökhan'ın konuşmasının ardından 14 Şubat Sevgililer Günü etkinliği, dans gösterileri ve müzik dinletilerinin yanı sıra çeşitli aktiviteler ile gün boyu devam etti. 14.02.2020 17:06