Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Kepez'de Halk Kafe Açılışı Gerçekleştirildi


Kepez'de Halk Kafe Açılışı Gerçekleştirildi

Kepez Belediyesi tarafından hizmet sunulan Halk Kafe'nin açılış etkinliği 17 Ocak 2020 Cuma günü gerçekleştirildi.

Kepez Sahili'nde bulunan Halk Kafe'nin açılış etkinliği; Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Umurbey Belediye Başkanı Dr. Erdal Doğan, Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ve çok sayıda Kepezlinin katılımı ile gerçekleştirildi. Kepez Belediye Başkanı Arslan'ın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte söz alan Başkan Gökhan, tesisin Kepezlilere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Açılış etkinliğinde konuşan Başkan Gökhan; “Kepez ile iç içe yaşıyoruz. Neresi Kepez, neresi Çanakkale, bazen biz bile karıştırıyoruz. Burada oturup Çanakkale'de, Çanakkale'de oturup Kepez'de çalışan birçok hemşerimiz var. Birol Başkan aday olunca yapabilir mi diye şüpheler olmuştu. Biz de dedik ki, Birol Başkan çok başarılı olur. Biz 25 yıl Birol Başkanla birlikte çalıştık. Oradan sorunsuz, yüzünün akı ile emekli olduysa, elbette ki o birikimi de topluma yansıyacaktır dedik. İşte dediğimiz de oldu. Daha bir yıl dolmadan başarıya koşar adım gitmek, her babayiğidin harcı değildir. Ben Birol Başkanı tekrar tekrar tebrik ediyorum” dedi.

Kepez'de halka yönelik yatırımların artacağını düşündüğünü ifade eden Başkan Gökhan; “Hepimiz halka hizmet düşüncesi ile hareket ediyoruz ve bundan sonra da böyle hareket edeceğiz. İşte bu tür alanları kamuya kazandırıyoruz. Çok güzel bir tesis olmuş. Ben bu konuda Kepezlilerin şanslı olduğunu düşünüyorum. Bu yatırımlar daha da üst seviyelere çıkacaktır. Çünkü biz kendi rantımızı değil, halkın rantını düşünerek hareket ettiğimiz için sizlerin de memnuniyeti üst seviyelerde olacaktır.  Kepez halkı ile Çanakkale halkı arasında hiçbir zaman ayrım yapmadık ve yapmayız. Bundan sonra daha çok dayanışma ile daha iyi işler başaracağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından açılış etkinliği kurdele kesimi ile sona erdi.  


20.01.2020 16:04