Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Çanakkale Belediyespor'dan İmza Töreni


Çanakkale Belediyespor'dan İmza Töreni

2019-2020 sezonunda Çanakkale'yi Voleybol Bayanlar 1. liginde temsil edecek olan Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol takımı için 20 Ağustos 2019 Salı günü Toplu İmza Töreni ve Sporcu Tanıtım Toplantısı düzenlendi. 

Çanakkale Belediyespor Tesislerinde gerçekleştirilen törene Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı Levent Çetin, kulüp yöneticileri, sporcular ve teknik heyet katıldı. Törende ilk olarak bir önceki sezonun değerlendirmesini yapan Kulüp Başkanı Çetin'in ardından konuşan Başkan Gökhan, yeni sezonda sporculara başarılar diledi. Başkan Gökhan; “Bayan voleybol takımı bizim göz bebeğimiz. Yıllardan bu yana çok mücadeleler verildi, başarılı sonuçlar da alındı ama bazen de gerekli başarılar elde edilemeye biliniyor. Bizim bir prensibimiz var, o da; takımımızın kentin gençlerine, özellikle de kızlarımıza örnek bir takım olması. Sporcularımızın kentteki tüm gençlerimize ablalık yapması ve davranışları ile de onlara örnek olması. Yıllarca bu takımı büyük bir destek ile izledik. İsmet bey de uzun yıllar boyunca kulüp başkanı olarak büyük çaba gösterdi. Şimdi de Levent Çetin Başkanımız ve yönetim kurulu ile devam ediyoruz. Yine başarılı olacaklarına inanıyoruz. Desteğimiz de yine devam edecek. Sonuçta bütün yükü yönetimin üstüne atıp kaçmayacağız. Yine destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Belediyesporun en önemli hedefinin Çanakkale'ye yakışır bir şekilde mücadele etmek olduğunu vurgulayan Başkan Gökhan; “Burada hedefimiz başarı. Her spor kulübü başarı için kurulur. İşin doğası da bu. Başarı için emek sarf edilecek. Başarı için de hedefimiz çalışmak olmalıdır. Sonucu alırız ya da alamayız ama çalışmış olmamız önemli. Bir takım illa galip gelemeye bilir. Mühim olan orada, seyircinin önünde mücadele ettiğini gösterebilmek. Çanakkale'nin, Belediyenin ismini taşıyan bir takımda mücadele ediyorsak, bu mücadeleyi verdiğimizi de göstermemiz gerekir. Verdiğimiz mücadelenin sonunda da başarı gelecektir diye umuyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Gökhan'ın konuşmasının ardından Kulüp Başkanı Çetin, teknik heyet ve sporculara basına tanıttı. Sporcuların imza atması ile devam eden program, hatıra fotoğrafı ile son buldu.20.08.2019 16:44