Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Kazdağları Gezileri Başlıyor…


Kazdağları Gezileri Başlıyor…

Çanakkale Belediyesinin geleneksel hale getirdiği Kazdağları Gezileri, 15 Haziran 2019 Cumartesi günü itibariyle başlıyor. Geziler 4 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek.

Çanakkale Belediyesi tarafından 'Kaz Dağları'na Sahip Çıkmaya Gidiyoruz' sloganıyla bu yıl dokuzuncu kez düzenlenecek olan Kaz Dağları gezileri için başvurular başladı. Geziler, Haziran ayı boyunca Cumartesi ve Pazar günleri, Temmuz ayında Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri, Ağustos ayında ise Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenecek. 

2011 yılında başlayan ve kentimizin doğa harikası bölgelerinden biri olan Kazdağları’nın güzelliklerini kentlilerimizle buluşturan geziler, bu yıl yeniden düzenleniyor. 15 Haziran- 4 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kazdağları gezileri kapsamında her yıl olduğu gibi Çanakkale Belediyesi Ana Hizmet Binası önünden hareketle, Bayramiç, Evciler Köyü’ndeki molaların ardından Kazdağları’nda doğa yürüyüşleri, Alabalık Tesislerinin ziyareti ve Ayazma’nın eşsiz dokusunun keşfiyle gerçekleşecek olan gezilere profesyonel rehber de eşlik edecek. 

15 Haziran 2019 Cumartesi itibariyle başlayacak olan Kazdağları gezilerine katılmak için 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezimizden randevu alınması gerekmektedir.


10.06.2019 12:14