Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Müzik Yarışmasının Birincileri İstanbul Gezisinin Tadını Çıkardı


Müzik Yarışmasının Birincileri İstanbul Gezisinin Tadını Çıkardı

Çanakkale Belediyesi tarafından bu sene 15.’si düzenlenen Liselerarası Popüler Müzik Yarışmasının birincileri, İstanbul gezisine katıldı. 

Çanakkale Belediyesi tarafından gençleri sanata yönlendirmek ve kendilerine olan güvenlerini arttırmak amacı ile düzenlenen Liselerarası Popüler Müzik Yarışması 15. yılını geride bıraktı. 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü gerçekleşen toplamda 11 lisenin performans sergilediği yarışmanın birincisi Vahit Tuna Anadolu Lisesi oldu. 

Çanakkale Belediyesi tarafından yarışma birincisi Vahit Tuna Anadolu Lisesi müzik grubu öğrencilerine birincilik ödülü kapsamında İstanbul gezisi düzenlendi. 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü gerçekleşen gezide genç müzisyenler güne Kız Kulesinde kahvaltı ederek ile başladı. Kahvaltının ardından boğaz turu ile İstanbul’u denizden seyreden öğrenciler, Balmumu Müzesi Madame Tussauds’u ziyaret ederek güne devam etti. Yerli ve yabancı pek çok ünlü ismin balmumu heykeli ile fotoğraf çektirerek eğlenen öğrenciler, Madame Tussauds Müzesi ardından Torium Avm’de bulunan Snowpark’ta kayak heyecanı yaşadı. Gün boyu eğlenerek İstanbul’un tadını çıkaran öğrenciler birincilik mutluluğunu gün boyu yaşadı.  


28.05.2019 17:28