Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı


Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 17 Mayıs 2019 Cuma günü Çanakkale Kent Konseyi Yönetim Kurulu, geçmiş dönem Belediye Meclis Üyesi Ufuk Demirbaş ve CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’ı makamında ağırladı.

Başkan Gökhan, ilk olarak Çanakkale Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Tebrikleri kabul eden Başkan Gökhan sohbet ortamında geçen ziyarette, Kent Konseyi çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Ardından geçmiş dönem Belediye Meclis Üyesi Ufuk Demirbaş’ı ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbet gerçekleştirdi. Engin Temel’in de eşlik ettiği ziyaret, Demirbaş’ın Başkan Gökhan’a Atatürk portresi takdimi ile son buldu. 

Başkan Gökhan son olarak CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’ı makamında ağırladı. CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan’ın da yer aldığı ziyarette Ceylan’ın tebriklerini kabul eden Başkan Gökhan, ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret, ülke ve Çanakkale gündemine ilişkin sohbetin ardından sona erdi. 


17.05.2019 18:14