Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'a Ziyaretler Sürüyor…


Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'a Ziyaretler Sürüyor…

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 2 Mayıs 2019 Perşembe günü Çanakkale eski Valisi Süleyman Kamçı ve Çanakkale Belediyesi Geçmiş Dönem Belediye Meclis Üyesi Fikri Başer, Kadastro Müdürü Vedat Şahinoğlu, Yardım Sevenler Derneği Yönetimi, Batak Ovası Bölgesi Muhtarları ile CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek'i makamında ağırladı.

Başkan Gökhan'ın ilk konukları, Çanakkale eski Valisi Süleyman Kamçı ve Çanakkale Belediyesi Geçmiş Dönem Belediye Meclis Üyesi Fikri Başer oldu. Kamçı ve Başer, Başkan Gökhan'ı seçimlerin ardından tebrik ederek, görevinde başarı dileklerinde bulundu. Ziyaret güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetle son buldu. 

Başkan Gökhan ardından Kadastro Müdürü Vedat Şahinoğlu'nu da makamında ağırladı. Şahinoğlu da Başkan Gökhan'ı tebrik ederken, Başkan Gökhan da nezaket ziyaretinden dolayı Şahinoğlu'na teşekkürlerini iletti.

Başkan Gökhan'ın bir sonraki konukları ise Yardım Sevenler Derneği Yönetimi oldu. Tebrikleri kabul eden Başkan Gökhan, derneğin faaliyet ve çalışmalarına ilişkin de heyetten bilgiler alarak, güncel konulara ilişkin sohbet gerçekleştirdi.

Başkan Gökhan, Perşembe günkü programı kapsamında Kumkale, Tevfikiye, Kalafat, Halileli, Çıplak, Dümrek, Civler, Ovacık, Akçapınar, Akçeşme, Gökçalı, Denizgöründü, İntepe köylerinden oluşan Batak Ovası Bölgesinin Muhtarlarını ağırladı. Başkan Gökhan'ı seçimlerin ardından tebrik eden heyet, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Gökhan da muhtarları yeni görevlerinden dolayı kutlarken, ziyaret karşılıklı sohbetle son buldu. 

Başkan Gökhan, günün son konuğu olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek'i makamında ağırladı. Erkek'in ziyaretine 24.Dönem Çanakkale Milletvekili ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ve CHP eski İl Başkanı Hamza Karagöz de eşlik etti. Heyetin tebrik ve nezaket ziyareti, güncel konulara ilişkin yapılan karşılıklı sohbetle sona erdi. 02.05.2019 17:24