Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan'a, Tebrik Ziyaretleri Gerçekleşti


Başkan Gökhan'a, Tebrik Ziyaretleri Gerçekleşti

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında yeniden Belediye Başkanlığı görevine seçilen Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a tebrik ziyaretleri gerçekleşti.

Başkan Gökhan, 9 Nisan 2019 Salı günü, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, S.S. 18 Nolu Kooperatif Yönetimi, Çanakkale Belediyespor Yönetimi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yönetimi, Boreas Kırkyama Derneği Yönetimi ile Kumkale Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulunu makamında ağırladı.

İlk olarak, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ve ekibini ağırlayan Başkan Gökhan, nezaket ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletirken, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Mert Uygun’u da ayrıca tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram ve ekibini de makamında ağırlayan Başkan Gökhan, tebrikleri kabul ederken, yeni dönemde Belediye Başkanı seçilen Mesut Bayram’ı da kutlayarak, çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Öte yandan, S.S. 18 Nolu Kooperatif Yönetimi, Çanakkale Belediyespor Yönetimi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yönetimi, Boreas Kırkyama Derneği Yönetimi ile Kumkale Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu üyeleri ile de bir araya gelen Başkan Gökhan, hem tebrikleri kabul etti hem de güncel konulara ilişkin sohbetler gerçekleştirdi.


09.04.2019 16:46