Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Vekili Mutluay Üniversite Öğrencilerine Başarılar Diledi


Başkan Vekili Mutluay Üniversite Öğrencilerine Başarılar Diledi

Belediye Başkan Vekili İrfan Mutluay, Çanakkale Belediyesinin öğrencilere yönelik bilgilendirme çalışmalarını içeren tanıtım standını ziyaret etti. 

ÇOMÜ'de 2023-2024 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilere kenti tanıtmak ve Çanakkale Belediyesi'nin faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmede bulunmak amacı ile Terzioğlu Yerleşkesi'nde bulunan ÖSEM önünde açılan Çanakkale Belediyesi standı öğrencilerden büyük ilgi gördü. Belediye Başkan Vekili M. İrfan Mutluay da Çanakkale Belediyesi standını ziyaret öğrenciler ile bir araya geldi. 

Üniversite içerisinde bulunan Çanakkale Belediyesi Kart Basım Merkezini de ziyaret eden Mutluay, öğrencilere yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dileyerek ulaşım kartlarını takdim etti. 

Ziyarette ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya ile de bir araya gelen Başkan Vekili Mutluay, Çanakkale Belediyesi'nin üniversite öğrencilerine yönelik çalışmalarını anlattı. Kısa sohbetin ardından Mutluay ve Gökkaya ÖSEM önünde bulunan Emniyet Müdürlüğü ve ÇOMÜ stantlarını ziyaret ederek, stantlarda gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı. 


02.10.2023 17:00