Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Üniversite Öğrencileri İçin Kent İçi Ulaşımda Yeni Düzenlemeler Yapıldı


Üniversite Öğrencileri İçin Kent İçi Ulaşımda Yeni Düzenlemeler Yapıldı

Yeni başlayan eğitim öğretim döneminde yükseköğretim öğrencilerimize yönelik toplu taşıma ve ulaşım konularında Çanakkale Belediyesi tarafından yeni düzenlemeler yapılarak, gerekli önlemler alındı.

Toplu Taşımada İlave Sefer Düzenlemesi

Bu doğrultuda, Ç9 Otogar hattına ilave seferler eklenirken, Otogar-Terzioğlu Yerleşkesi arasında da yeni bir hat oluşturuldu. Aynı zamanda üniversitede derslerin başlayacağı 2 Ekim 2023 Pazartesi günü itibariyle de toplu taşıma hat ve sefer saatleri artırıldı.

Öğrenci Kart Basım Merkezi Terzioğlu Yerleşkesinde Hizmet Veriyor

Ayrıca, öğrencilerimizin toplu taşıma ulaşım kartlarının işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmeleri adına Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesi ÖSEM Binası önünde bulunan “Öğrenci Kart Basım Merkezi” hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra, öğrencilerimiz Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim Binası ve Kültür Merkezinde bulunan Belediyemiz Kart Birimine de hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasında başvurabilir.

Sefer saatleri ve hat güzergahları hakkında detaylı bilgiye http://ulasim.canakkale.bel.tr/ internet sitesinden ulaşılabilir.29.09.2023 15:54