Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Belediye Personelinden Başkan Gökhan'a Yeni Binada Karşılama


Belediye Personelinden Başkan Gökhan'a Yeni Binada Karşılama

Eski belediye binasındaki çalışma ofisinden Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası'nda bulunan çalışma ofisine taşınan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yeni belediye binası önünde personeller tarafından karşılandı. 

Çanakkale Belediyesi birimleri geçtiğimiz hafta itibariyle yeni binasında hizmet vermeye başlamıştı. Eski Belediye Binasından Özel Kalem Müdürlüğü personelleri ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte yürüyerek Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi binasına geçen Başkan Gökhan, eski bina çevresindeki esnafları da ziyaret ederek hepsine tek tek teşekkür etti.

Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi binası önünde belediye personelleri tarafından alkışlar ile karşılanan Başkan Gökhan'a belediye içerisinde ise sürpriz bir karşılama programı düzenlendi. Başkan Gökhan, kendisini alkışlar, konfetiler ve balonlar ile karşılayan belediye personellerine teşekkür ederken, yeni binanın tüm Çanakkalelilere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Gökhan, “Bu binanın yapımında gerçekten büyük emekler verildi. Mühendislik harikaları yaratıldı. Kentlilerimizden de olumlu dönüşler alıyoruz. Bu bina düz, dört köşe bir bina değil. Farklı özellikleri olan, güneş enerji sistemiyle, kapalı otoparkıyla, 800 ve 300 kişilik iki salonu ve daha birçok özelliği ile kente yakışır güzel bir bina oldu. Ayrıca kentimiz yeni bir meydan daha kazanmış oldu. Dolayısı ile Çanakkale için güzel bir eser ortaya çıktı. Sizler çalışma süresince buradan yararlanacaksınız. Çanakkale halkı da uzun yıllar bu binadan yararlanacak. Hepimize yeni binamızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Gökhan belediye personelleri ile çektirilen hatıra fotoğrafının ardından yeni makamında çalışmalarına başladı.


24.03.2023 16:41