Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı


Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Bigalılar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği yönetimi ve Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği Yönetimini makamında ağırladı.

28 Kasım 2022 Pazartesi günü gerçekleşen ziyaretler kapsamında ilk olarak Çanakkale Bigalılar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetimini ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti. Ziyarete Çanakkale Bigalılar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yeni Başkanı İsmail Altınbaş, Başkan Yardımcısı Gökhan Yılmaz, Genel Sekreter Sebahattin Kurtuldu, yeni yönetim kurulu üyeleri Yağız Ata, Ekrem Dereli, Ferhan Tüzümet ve Murat Arslan katıldı. Başkan Gökhan, yeni yönetime başarı dileklerinde bulunurken, ziyaret güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbet ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Ardından Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği Yönetimi de Başkan Gökhan'la bir görüşme gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Yüksel Özdemir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Gökhan, dernek faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı. Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Turan Ünüvar'ın da eşlik ettiği ziyaret, güncel konulara ilişkin sohbetin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.


28.11.2022 16:20