HABERLER

Ara

“Kaz Dağları” Resim Yarışması'nın Süresi Uzatıldı


“Kaz Dağları” Resim Yarışması'nın Süresi Uzatıldı

Çanakkale Belediyesinin düzenlediği ve ortaokul öğrencilerini kapsayan Ödüllü Çanakkale İli “Kaz Dağları” Resim Yarışması'nın son başvuru tarihi 27 Aralık 2019 Cuma gününe ertelendi.

20 Eylül 2019 Cuma gününden itibaren başvuruları başlayan “Kaz Dağları” konulu resim yarışması, Çanakkale Merkez ve ilçelerinde ikamet eden ortaokul öğrencilerini kapsıyor. 21 Ekim 2019 Pazartesi günü sonlandırılması planlanan yarışmanın son başvuru süresi kentlilerden gelen talepler doğrultusunda uzatılarak 27 Aralık 2019 Cuma gününe ertelendi.
 
 Yeni tarih ile birlikte; jüri değerlendirmesi 6 Ocak 2020 Pazartesi günü yapılacak olup, resim yarışmasının sonuçları ise 8 Ocak 2020 Çarşamba günü saat 15.00'ten itibaren Çanakkale Belediyesi resmi web sitesi olan www.canakkale.bel.tr adresi ile
 yine Çanakkale Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Başvurunun ücretsiz olduğu yarışmada resimler, pastel ve kuru boya kullanılarak yapılacak. Mitolojik hikâyelere ev sahipliği yapan İda, bu kez çocukların gözünden anlatılacak.

Ödüller

Yarışmanın 1.'si ödül olarak; iki veli/vasisi ile birlikte İngiltere Kraliyet Botanik Bahçesi'ne geziye gitme fırsatı bulurken, 2.'lik ödülünün sahibine dijital çizim ekipmanı, 3.'ye ise tablet hediye edilecek. 

Başvuru Formları İçin;
 

Yarışmanın başvuru-katılım formuna Çanakkale Belediyesi web sitesinden ulaşılabileceği gibi, Merkez Mahalle Muhtarlıkları, Sosyal Yaşam Evleri, Barbaros Kütüphanesi, Seramik Müzesi, Kent Müzesi, Yazar ve Sanatçı Evi, Çocuk Kültür Evi, Kent Konseyi, Belediyespor Kulübü ve Çanakkale Belediyesi İletişim Masaları'ndan da ulaşılabilir.
 
Yarışmanın şartname ve başvuru formu için TIKLAYINIZ...


18.10.2019 17:13
Başkan'a Mesaj