Anasayfa | Site Haritası

Teknik İnceleme Gezileri Devam Ediyor…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Gökhan, teknik gezi kapsamında Dardanos’ta yapımı devam eden Halk Plajında incelemelerde bulunarak, yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Başkan Gökhan aynı zamanda yine Dardanos’un sahil kesimlerinde kentlilerin kullanımına yönelik gerçekleştirilen sahil düzenlemelerini de yerinde inceledi.

Başkan Gökhan’ın bir sonraki durağı yapımı hızla devam eden Yaş Sebze ve Meyve Hali oldu. Tamamlanmak üzere olan Hal Binasını gezen Başkan Gökhan, son duruma ilişkin teknik ekipten bilgiler aldı.

Kentin pek çok noktasında yürütülen çalışmaları gezen Başkan Gökhan Halk Bahçesine de geçerek yenileme çalışmalarını inceledi.

Başkan Gökhan’ın teknik inceleme gezisi eski Cennet Otoparkının bulunduğu alanda yükselecek olan Katlı Otopark ve İş Merkezi Projesinin bulunduğu alana gerçekleşen ziyaretle son buldu. Bayar İnşaat yetkilisi Mustafa Bayar ile bir araya gelen Başkan Gökhan, alanda yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

11.07.2018 ( 15.24 )