Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Limak Enerji Uludağ Elektrik Çanakkale Genel Müdürü Gökhan Vanlıoğlu, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Çanakkale Şube Yönetimi ile Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Yönetimini makamında ağırladı.

Başkan Gökhan ziyaretler kapsamında ilk olarak Limak Enerji Uludağ Elektrik Çanakkale Genel Müdürlüğü görevine yeni atanan Gökhan Vanlıoğlu’nu makamında ağırladı. Ziyaret nedeni ile memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, Vanlıoğlu’na görevinde başarılar diledi. Ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin ardından sona erdi.

Başkan Gökhan ardından Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Çanakkale Şube Başkanı Burhanettin Ercan ve yönetimi ile makamında bir araya geldi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, dernek faaliyetleri hakkında bilgi alırken, yönetimden gelen istek ve talepleri dinledi.

Ziyaretler kapsamında Başkan Gökhan son olarak genel kurulun ardından Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Orhan Dom ve yönetimini ağırladı. Dernek çalışmalarında verdiği destek nedeni ile Başkan Gökhan’a teşekkürlerini ileten Dom, çiçek ve kartal büstü takdim etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan Dom ve yönetiminden dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

09.07.2018 ( 16.28 )