Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İnşaat Mühendisleri Odası Yönetimi, Madeni İşler Esnaf Odası Yönetimi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mehmetçik Belediyesi heyeti ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimini makamında ağırladı.

Başkan Gökhan ilk olarak, İnşaat Mühendisleri Odası genel kurulunun ardından seçilen yeni yönetimi makamında ağırladı. Ziyaret nedeni ile memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, Çanakkale İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Adem İlik ile yönetimi tebrik etti.

Başkan Gökhan ardından Madeni İşler Esnaf Odası Yönetimi ile bir araya geldi. Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Fahrettin Dündar’ı tebrik eden Başkan Gökhan, yeni yönetime başarılar diledi. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan Oda çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretler kapsamında Başkan Gökhan, Tohum Takas Şenliği kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden kente gelen Mehmetçik Belediyesi heyetini makamında ağırladı. Ziyaret nedeni ile memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, Tohum Sandığı hakkında konuklarına bilgiler verdi. Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar’ın da katılım gösterdiği ziyarette, Mehmetçik Belediyesi heyeti Başkan Gökhan’a Kıbrıs Haritası ve yöresel tohumlar hediye etti.

Başkan Gökhan son olarak Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası genel kurulunun ardından Oda Başkanlığına seçilen Selçuk Semizoğlu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Semizoğlu ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Gökhan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin ardından sona erdi.

30.04.2018 ( 16.46 )