Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Eğitime Destek Ziyaretlerine Devam Ediyor…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime destek olmak amacı ile yürüttüğü okul ziyaretleri kapsamında 6 Nisan 2018 Cuma günü Atatürk İlkokulunu ziyaret etti.

Okul yönetimi ve öğrenciler tarafından çiçekler ile karşılanan Başkan Gökhan, öğretmenler odasında öğrenciler, öğretmenler ve okul aile birliği ile bir araya geldi.  Okulların fiziki ihtiyaçlarına ilişkin öneri ve talepleri dinleyen Başkan Gökhan, her fırsatta olduğu gibi okulların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, imkanlar dahilinde destek vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Çanakkale Belediyesi çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Gökhan, 4-5 Nisan 2018 tarihleri arasında Küçükler ve Minikler Okul Takımları kategorisinde düzenlenen satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere kupalarını verdi. Okul Aile Birliği ise el emeği Atatürk panosunu Başkan Gökhan’a takdim etti.

Listesi öğretmenler tarafından hazırlanan 65 okuma kitabını da okul kütüphanesine teslim eden Başkan Gökhan, ziyaret sonunda okulun fiziki ihtiyaçlarına yönelik okul yönetimi ile birlikte incelemede bulundu.

06.04.2018 ( 12.08 )