Anasayfa | Site Haritası

ÇYDD Şebnem Zileli Konuk Evi Açıldı…

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Şebnem Zileli Konuk Evi, 20 Mart 2018 Salı günü düzenlenen törenle açıldı.

Kemalpaşa Mahallesi Tekke Sokak’ta düzenlenen açılış törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan, Belediye Meclis Üyeleri, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, Zileli ailesi ve davetliler katıldı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şube Başkanı Prof. Dr. Kenan Kaynaş’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından söz alan Başkan Gökhan; “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin en önemli yaptığı işlerden bir tanesi de kız çocuklarının okutulmasına yönelik verdiği çabalar. Bu bağlamda çok kutsal bir dernek. Tam da Türkiye’nin ihtiyacı olan bir süreci desteklemekteler. Biz de Çanakkale Belediyesi olarak kız çocuklarımızın okuması için gayret gösteriyoruz. Hepimizin bu noktada Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne destek vermemiz gerekir” dedi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine yaptıkları bağış nedeni ile Zileli ailesini tebrik eden Başkan Gökhan; “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne yaptığı bu bağış nedeni ile Zileli ailesini tebrik ediyorum. Yaptıkları bu bağış ile Zileli ailesi Çanakkale’ye bir kez daha damgasını vurmuştur” dedi.

Konuşmaların Başkan Gökhan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine yaptığı bağış nedeni ile Şahin Zileli’ye plaket takdiminde bulunurken, Şube Başkanı Kaynaş ise Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği öğrencileri tarafından yapılan Şebnem Zileli’nin resmini hediye etti.

Kurdele kesiminin ardından konuk evini gezen Başkan Gökhan, Şube Başkanı Kaynaş’tan konuk evi hakkında bilgi aldı.

21.03.2018 ( 14.12 )