Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezilerine Devam Ediyor…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde ürütülen çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Gökhan teknik inceleme gezileri kapsamında ilk olarak Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi binasında incelemelerde bulundu. Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve belediye teknik ekibi ile inşaat alanında incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, binanın ilerlemesi hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

Başkan Gökhan sonrasında yangın nedeni ile hasar gören Çanakkale Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Halinde incelemede bulundu. Burada yangın söndürme çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Gökhan, meydana gelen hasar hakkında hal yetkilerinden bilgi aldı.

Teknik inceleme gezisini sürdüren Başkan Gökhan, yeni mezarlıkta yapılması planlanan gasilhane binası ile ilgili incelemede bulundu. Eski gasilhane binasının yıkılarak yerine yapılacak olan yeni bina nedeni ile alanda incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, yeni planlama ile ilgili teknik ekipten bilgi aldı.

Başkan Gökhan ardından Barbaros Mahallesi’nde inşası devam eden kreş binasını inceledi. Burada Kale Bayar İnşaat yetkilisi Mustafa Bayar ile bir araya gelen Başkan Gökhan, kreş inşaatında incelemelerde bulunarak, inşaat süreci ile ilgili bilgi aldı.

Başkan Gökhan teknik inceleme gezisi kapsamında son olarak Güzelyalı’da bulunan ve belediyeye devredilen Gençlik Kampı içerisinde bulunan alanda incelemelerde bulundu. Burada yapılması planlanan düzenlemeler ile ilgili incelemede bulunan Başkan Gökhan, planlanan çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

14.03.2018 ( 15.16 )