Anasayfa | Site Haritası

Taşeron İşçi Mülakatları Başladı…

 

696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127’inci maddesi ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 24’üncü maddede belirtilen, Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alım Sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan Çanakkale Belediyesi personellerinin Belediye Şirketinde İşçi statüsüne geçirilmesine İlişkin sınav süreci başladı.

Belediye Çalışanları Sosyal Tesisinde gerçekleştirilen sınav öncesinde Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü, belediye personellerine sınav hakkında bilgilendirmede bulundu. Gruplar halinde gerçekleştirilecek mülakatlar, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü Başkanlığında, Valilik tarafından atanan İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ve Çanakkale Belediyesinin ilgili müdürlerinden oluşan sınav komisyonu tarafından yapılıyor.

9 Mart 2018 Cuma günü başlayan sınav süreci boyunca 586 belediye personeline mülakat yapılacak. 31 Mart 2018 tarihine kadar tamamlanacak olan mülakatların ardından, başarılı olan personeller, Belediye şirketinin kadrosuna geçirilecek.

09.03.2018 ( 17.32 )