Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı…

 

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Cumhuriyet Halk Partisi Çan İlçe Yönetimi, Lions Kulübü heyeti ile Hastanebayırı Spor Kulübü yönetimini ağırladı.

Başkan Gökhan ziyaretler kapsamında ilk olarak CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın ve yönetimini ağırladı. CHP ilçe kongresinin ardından yeniden İlçe Başkanlığına Seçilen Ümran Aydın yeni yönetimini Başkan Gökhan’a tanıtırken, ilçe örgütü çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Gökhan, ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirirken, yeni yönetime başarılar diledi.

Başkan Gökhan ardından Lions Kulübü heyetini makamında ağırladı. Lions Çoğul Yönetim Çevresi 2017/2018 Konsey Başkanı Danyal Kubin ve Çanakkale Lions Kulübü Başkanı Mehmet Köşkeroğlu ile yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gökhan, kulüp çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkan Gökhan son olarak Hastanebayırı Spor Kulübü yönetimi ile makamında bir araya geldi. Kulüp Başkanı Zekeriya Parlak ve yönetimi, Başkan Gökhan’a kulüp çalışmaları hakkında bilgiler verirken, ayrıca taleplerini dile getirdi. Ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin ardından sona erdi.

09.02.2018 ( 15.40 )