Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Boğazgücü Engelliler Spor Kulübü oyuncu ve yöneticileri ile İNG Bank Çanakkale Şube Müdürü Ufuk Fatih Aygüneş ve Kuzey Deniz Saha Komutanı Tümamiral İskender Yıldırım’ı makamında ağırladı.

Başkan Gökhan ilk olarak Boğazgücü Engelliler Spor Kulübü oyuncu ve yöneticilerini makamında ağırladı. Ziyarette kulüp yöneticileri ve sporcuları Başkan Gökhan’a verdiği destekler nedeni ile teşekkür ederken, Başkan Gökhan’ın isminin yazılı olduğu formayı takdim etti. Başkan Gökhan ise yönetici ve sporcuları Metin Alparslan Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu Kupasında elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ederken, başarılarının devamını diledi. Başkan Gökhan ayrıca Avrupa Ampute Futbol Federasyonu Avrupa Şampiyonası'nda şampiyon olan Ampute Milli Takımını başarısından dolayı tebrik etti.

Başkan Gökhan ardından görevine yeni atanan İNG Bank Çanakkale Şube Müdürü Ufuk Fatih Aygüneş’i makamında ağırladı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, Aygüneş’e yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin ardından sona erdi.

Başkan Gökhan son olarak Kuzey Deniz Saha Komutanı Tümamiral İskender Yıldırım’ı ağırladı. Ziyarette Tümamiral Yıldırım’a Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mithat Kemal Algül eşlik etti. Başkan Gökhan, ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Tuğamiral Yıldırım’a kahve takımı ve Eski Çanakkale fotoğraflarının yer aldığı kitapçık takdiminde bulundu. Tuğamiral Yıldırım da Başkan Gökhan’a hediye takdim etti. Ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin ardından son buldu.

10.10.2017 ( 18.28 )