Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezilerine Devam Ediyor…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye tarafından kent genelinde yürütülen çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Gökhan teknik inceleme gezisi kapsamında ilk olarak Çanakkale Belediyesi mücavir alanı içerisinde yer alan Güzelyalı’da bulunan eski Güzelyalı Gençlik Kampı arazisinde incelemelerde bulundu. Mili Emlak tarafından kamunun kullanımına açılan arazide yapılacak olan yeni düzenlemeler için incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, teknik ekipten bilgi aldı.

Başkan Gökhan ardından Güzelyalı’da bulunan Çanakkale Belediyesine ait yeşil alan, Güzelyalı kıyı şeridi ve Çanakkale İtfaiyesi’ne ait alanda incelemelerde bulunurken, yapılacak düzenlemeler hakkında bilgi aldı.

Başkan Gökhan sonrasında Özgürlük Parkı’na geçerek burada da incelemelerde bulundu. Başkan Gökhan, kentlilerden gelen talepler doğrultusunda Özgürlük Parkı’nda bulunan işletme binasında yapılacak düzenlemeler hakkında bilgi aldı.

Başkan Gökhan, teknik inceleme gezisi kapsamında ayrıca Cevatpaşa Mahallesi’nde bulunan 500. Yıl Parkı ve Golf Çay Bahçesinde yapılacak olan düzenlemeler öncesinde teknik ekip ile birlikte incelemelerde bulundu. Teknik ekip yapılacak olan yeni düzenlemeler hakkında Başkan Gökhan’a bilgi verdi.

04.10.2017 ( 15.44 )