Anasayfa | Site Haritası

Çanakkale Belediyesi Liderlik Kampı Sona Erdi…

 

Çanakkale Belediyesi tarafından kentimizde öğrenim gören 13 yaş grubu 50 başarılı öğrenciye yönelik düzenlenen Liderlik Kampı, 17 Ağustos 2017 Perşembe günü gerçekleştirilen sertifika töreni ile son buldu.

16-17 Ağustos tarihleri arasında Parion Otel’de düzenlenen Liderlik Kampına katılan 50 başarılı öğrenci, “Lider kimdir? Liderliğe Taşıyan Özellikler, Öğrenci Liderliği”, “Demokrasi Eğitimi Özgüven ve Geliştirme”, “Görgü Kuralları ve Bilişim Teknolojilerini Doğru Kullanma”, “Girişimcilik, Strateji, Planlama”, “Özgüven ve Takımı Yönetmek Sosyal Sorumluluk Projeleri”, “Çocuk ve Vatandaşlık Hakları”, “Sosyal Sorumluluk ve Değerlerimiz”, “Kişisel Gelişim ve Kültürlü Birey Olma”, “Liderlik & Başarılı Bir Girişimcilik Öyküsü” eğitimlerinin yanı sıra edebiyat, sanat, müzik ve sanat gibi konularda da usta eğitmenlerden eğitimler aldı.

2 gün boyunca Parion Otel’de devam eden eğitimleri başarı ile tamamlayan öğrenciler, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ve ailelerin de katılımı ile düzenlenen törende sertifikalarını aldılar. Tören, program Liderlik Kampı eğitmenlerinden Öğr. Gör. Arzu Bayındır’ın açılış konuşması ile başladı. Bayındır, konuşmasında 2 gün boyunca düzenlenen eğitimler hakkında bilgiler verdi. Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ise törende yaptığı konuşmada, Belediye olarak çocukların eğitimi için yapılan her projeye katkı sunduklarını ve sunmaya da devam edeceklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından Liderlik Kampı eğitmenleri ve öğrencilerine katılım sertifikaları verildi. Sertifikalarını alan öğrenciler tören sonunda eğitmenleri ile birlikte “Bir Başkadır Benim Memleketim” ve “İzmir Marşı”nı söyledi. Sertifika töreni, kesilen pastanın ardından düzenlenen kokteyl ile sona erdi.

18.08.2017 (14:05)