Anasayfa | Site Haritası

Açık Hava Sinema Geceleri Başlıyor…

 

Çanakkale Belediyesi tarafından Özgürlük Parkı’nda düzenlenen Açık Hava Sinema Geceleri bu yıl da devam ediyor. Kentliler, eski ve yeni Türk filmlerinin sıcak atmosferini Açık Hava Sinema Gecelerinde birlikte yaşayacak.

Bu yıl düzenlenecek olan Açık Hava Sinema Geceleri, Türk sinemasının unutulmaz eserlerinden “Mavi Boncuk” filmi ile başlıyor. Usta Yönetmen Ertem Eğilmez’in yönettiği ve başrollerini Minur Özkul, Kemal Sunal, Tarık Akan, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Halit Akçatepe ve Emel Sayın’ın paylaştığı film 18 Ağustos 2017 Cuma günü saat 21:00’de Özgürlük Parkı’nda gösterime sunulacak.

19 Ağustos 2017 Cumartesi günü saat 21:00’de ise ünlü komedyen Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve aynı zamanda başrolünü üstlendiği “Olanlar Oldu” filmi gösterilecek. Hakan Algül’ün yönettiği filmde Ata Demirer’e ünlü oyuncular Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon ve Recep Renan Bilek eşlik ediyor.

Özgürlük Parkı’nın eşsiz boğaz manzarasında, patlamış mısır ve gazoz eşliğinde açık hava sinema keyfine tüm kentlilerimiz davetlidir.16.08.2017 (13:38)