Anasayfa | Site Haritası

Çanakkale Kent Konseyi Genel Kurulu Temsilci Listesi...

Çanakkale Kent Konseyi'nin  22 Nisan 2017 saat 13.00'da Prof. Dr. Türkan Saylan Belediye Sosyal Tesislerinde yapılacak olan Genel Kurulu Temsilci Listesidir.

22 NİSAN 2017 ÇANAKKALE KENT KONSEYİ SEÇİMLİ GENEL KURUL TEMSİLCİ BİLDİRİM LİSTESİ
Sıra No Temsilci Kurumun Adı Temsilcinin Adı
RESMİ KURUMLAR (8. madde a - b - c)
1 Çanakkale Valisi - Temsilcisi Adil Karataş
2 Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan
3 İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy
4 İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü Levent Yılmaz
5 Sosyal Güvenlik Kurumu  Müdürlüğü Hilmi Ercan
6 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl  Müdürlüğü Nüammer Uslu
7 İl Göç İdaresi  Müdürlüğü Hüseyin Elgörmüş
8 İl Milli Eğitim   Müdürlüğü Murat Büyük
9 Orman Bölge Müdürlüğü Refik Ulusoy
10 DSİ 252. Şube  Müdürlüğü Doğan Kahraman
11 İl Sağlık  Müdürlüğü Ali Taşçı
12 Çanakkale Kamu Hasteneler Birliği Genel Sekreteri Kerim Yeşildağ
MAHALLE MUHTARLARI ( 8. madde ç)
1 Esenler Mahalle Muhtarı Nazife Aydın
2 Cevatpaşa Mahalle Muhtarı Evren Kızoğlu
3 İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Özkan Vural
4 Namık Kemal Mahalle Muhtarı Cahit Sevim
5 Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Şebnem Kumtepe
6 Fevzipaşa Mahalle Muhtarı Hacı Ramazan Işıldak
7 Barbaros Mahalle Muhtarı Şaban Şahin
SİYASİ PARTİLER (8. madde d)
1 Bağımsız Türkiye Partisi Emin Kurt
2 Vatan Partisi Seçil Boyacı
3 EMEK  Partisi Filiz Ceylan Tekin
4 Adalet ve Kalkınma Partisi Gültekin Yıldız
5 Milliyetçi Hareket  Partisi Yusuf Eroğlu
6 Halkların Demokratik Partisi Rahime Kanilga
7 Demokratik Sol Parti Reşat Çalışkan /
Ayşe Kıran/
Ayşe Bedir
8 Komünist Parti Ayşe Nurşah Bayraktar
9 Saadet Partisi Kadir Baş
10 Cumhuriyet Halk Partisi Faik Göksel
11 Demokrat Parti İsmail Sazanoğlu
ÜNİVERSİTE  ( 8 madde e)
1 ÇOMÜ
Bünyamin Bacak
2 ÇOMÜ Özgür Özalp
KAMU KURUMU NİTELİĞİNDEKİ MESLEK ODALARI (8. madde f)
1 Çanakkale Baro Başkanlığı İbrahim Cem Erbil
2 Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Can Ergun
3 Şoförler ve Otomobilciler Odası Mehmet Ali Demir
4 Çanakkale Tabip Odası Soner Karatan
5 Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Engin Kandemir
6 Ziraaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şebesi İrfan Mutluay
7 Çanakkale Mimarlar Odası Sevil Ural
8 Çanakkale Diş Hekimleri Odası Gülay Kütükçüler /
Ahmet Tanrıver
9 Şehir Plancıları Odası Çanakkale İl Temsilciliği Pınar Yanar
10 36. Bölge Çanakkale Eczacı Odası Zeynep Çağıl  Ertuğrul
11 Elektrik Mühendisleri Odası İsmail Türker
12 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Selçuk Semizoğlu
13 Elektrik ve Elektronikçi Esnaf ve Sanatkarlar Odası İsmail Karabacak
14 Bölgesel Turist Rehberleri Odası Adem Biçer/
Ümit Cihan Müşterioğlu
15 Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Ferit Bektaş
16 Kasaplar Fırıncılar Lokantacılar Gazinocular ve Sanatkarlar Odası Selahattin İş
17 Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Metin Erol
18 Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bayram Taşyapı
19 Terziler ve Sanatkarlar Odası Mehmet Yılmaz
20 Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mustafa Vurucu
21 Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası
Ayhan Engin
22 Çanakkale Ziraat Odası Şener Akçay
23 Veteriner Hekimler Odası Burhan Bağcı
24 Jeoloji Mühendisleri Odası Ercüment Furuncu
25 Makine Mühendisleri Odası Tülin Dunay
SENDİKALAR (8. madde f)
1 Türk Kültür Sanat Sen Özcan Altınışık
2 Türk Ulaşım Sen Erdal Bağcı
3 Türk Emekli Sen Cahit Kiper
4 Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Resul Demirbaş
5 Türk İmar Sen Kadir Direk
6 Türk Sağlık Sen Turan Çavdar
7 Türk Eğitim Sen Etem Kuralay
8 Türk Büro Sen Mahmut Kılıç
9 Türk Haber Sen Erdem Özkılıç
10 Türk Tarım Orman Sen Ramazan Yurdagül
11 Türk Enerji Sen Cenk Aygün
12 Türk Diyanet Vakıf Sen Hikmet Yıldız
13 Türk Yerel Hizmet Sen Tolga Işık
14 Emekli Memur Sen Vasfi Bölünmez
15 Sağlık Sen Hakan Pınarcıoğlu
16 DİSK Nuray Arkun
17 Toç Bir Sen Serbülent Demirtaş
18 Bayındır Memur Sen Mustafa Raşit Güley
19 Bem Bir Sen Ramazan Uyanık
20 Kültür Memur Sen Ramazan Bayrak
21 Büro Memur Sen İbrahim Yerli
22 Memur Sen Suat Özen
23 Ulaştırma Memur Sen Mehmet Şevik
24 Büro Emekçileri Sendikası Salih Ersoy
25 Eğitim Sen Yıldız Ünlü
26 Tüm Bel Sen Zeki Önder
27 SES Bülent Köreği
28 Yapı Yol Sen Hasan Uçar
29 Tarım OrKam Sen İsmail Gökbayrak
30 Haber Sen İsmail Körpe
31 Birleşik Kamu İş Ahmet Mantaş
32 Eğitim İş Hakan Talay
33 Tarım İş Hüseyin Berkan Demir
34 Tapu Çevre Yol İş Murat Badem
35 Büro İş Sercan Duyan
36 Genel İş Erdinç  Uslan
37 Hak İş Ali Ünal
38 Hizmet İş Vedat Yılmaz
39 Öz Orman İş Hikmet Benli
40 KESK Filiz Savaş
41 Eğitim Birsen Fevzi Ali Damnalı
42 Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası Mehmet Aşık
43 Enerji Birsen Murat Tuncer
44 Diyanet Sen Sefahattin Çiloğlu
45 Türkiye Yol-İş Sendikası Yusuf Kanber
46 Öz Büro İş Recep Esen
NOTERLER (8. madde f)
1 1. Noter Nur Gedik Erturan
2 2. Noter Osman Nihat Akgün
3 3 . Noter Nejdet Doğan
4 4. Noter Cemal Genç
5 5. Noter Hilal Tanrısever
6 6. Noter Olcay Yücel
İLGİLİ VAKIFLAR (8. madde f)
1 Çanakkale Tarih ve Kültür Vakfı Seyhan Boztepe
2 Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Refik Özşahin
3 Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Mehmet Patan
4 Seyit Onbaşı Eğitim ve Kültür Vakfı Cihat Bırakan
5 ÇOMÜ Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırma Vakfı Çoşkun Yanar
6 Ensar Vakfı Çanakkale Şubesi Seyfi Bulut
7 Hüseyin Akif Terzioğlu Şevkat Yuvası Vakfı Recai Keleş
8 Çanakkale İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Özcan Akçay
9 Türkiye Diyanet Vakfı Çanakkale Şubesi Halil Gelir
10 Çanakkale Tübingen Troia Vakfı Mustafa Sevim
11 Çanakkale Spastik Özürlü Çocuklar Eğitim Vakfı Muzaffer Bayraktar
12 Çanakkale Tema Vakfı Fatma Kurtbaş
13 Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Gökhan Uz
İLGİLİ DERNEKLER (8. madde f)
1 Türk Hava Kurumu Çanakkale Şubesi Metin Sarf
2 Türkiye Kızılay Derneği Çanakkale Şubesi Mehmet Kaplan
3 Çanakkale Şehir Derneği Mehmet Güven
4 Çanakkale İli Arslanca Mahallesi Cami Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Sebahattin İş
5 Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Şenol Zenci
6 Çanakkale Eski Eserleri Müzeleri ve Turizmi Sevenler Derneği Musa Tombul/Özgür Çavga
7 Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği Haki Yavuz
8 Çanakkale Turizm ve Tanıtma Derneği Sefer Göztepe
9 Necippaşa Cami Onarım ve Yaşatma Derneği Mehmet Topçu
10 Çanakkale Verem Savaşı Derneği Burhan Kütük
11 Kocatepe Camii ve Külliyesini Yaptırma ve Yaşatma Derneği Mehmet Aydın
12 Çanakkale Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Aziz Başaran
13 Çanakkale Muhtarlar Derneği Hakan Koça
14 Hamidiye Camii ve Müştemilatını Yaptırma ve Yaşatma Derneği Abdürrahim Alver
15 Hastane Bayırı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Halil Atan
16 Cevatpaşa Avcılık ve Atıcılık Derneği Hüseyin Bilgiç
17 Çanakkale Türk Telekom Spor Kulübü Derneği Olcay Polat
18 Çanakkale Arslanca Spor Kulübü Derneği Sıtkı Top
19 Çanakkale Barbaros Spor Kulübü Derneği Tamer Çetin
20 Çanakkale Tarım Spor Kulübü Derneği İbrahim Atılgan
21 Çanakkale Rotary Kulübü Derneği Erdal Gezen
22 Ağıdağı Kuşça Kestane Memba Suyunu Çanakkaleye Getirme Ve Yaşatma Derneği Ramazan Demircan
23 Çanakkalespor Futbol Kulübü Derneği Özgür Şahin
24 Türkiye Emekli Subaylar Derneği Çanakkale Şubesi Ali Önder Uysal
25 Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Çanakkale Şubesi İsmail Erdem
26 Anafartalar Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Mehmet Taş
27 Türk Anneler Derneği Çanakkale Şubesi Belgin Akpınar
28 Mecidiye Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Ahmet Kale
29 Güzelyalı Köyü Cami Yaptırma Ve Yaşatma Çevresini Düzenleme Derneği Rifat Çıtak
30 Çanakkale Belediyespor Kulubü Derneği Mustafa Ada
31 Çanakkale Lions Kulubü Derneği Levent Bingöl
32 Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Cabir Kaşdemir
33 Barbaros Hayrettin Paşa Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği İdris Erolan
34 Şehitler Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Seyfullah Akçay
35 Çanakkale Doğa Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Turgay Yeğin
36 Çanakkale Kültür Ve Sanat Derneği Müşerref Pehlivan
37 Yalı Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Erdoğan Uz
38 Anafartalar Spor Kulübü Derneği Hasan Altunışık
39 Orta Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Hasan Kutlu
40 İnsan Hakları Derneği Çanakkale Şubesi Ayla Başkut
41 Piri Reis Cami Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Mustafa Öz
42 Tıflı Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Halil Aşık
43 Çanakkale Balkan Göçmenleri Kültür Ve Dayanışma Derneği Ahmet Uslu
44 Çanakkale Sanayicileri Ve İş Adamları Derneği Zeki Mert Öztürk
45 Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneği Çanakkale Şubesi Özgür Erdoğan
46 Kurşunlu Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Ayşe Yıkılmaz
47 Çanakkale Deniz Ürünlerini Ve Küçük Balıkçıları Koruma Derneği Abdi Kartal
48 Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Çanakkale Şubesi Orhan Kafa
49 Çanakkale Emlakçılar Dayanışma Derneği Ahmet Günay
50 Tüketiciyi Koruma Derneği Çanakkale Şubesi Niyazi Çelik
51 Miralay Şefik Avcılık Ve Atıcılık Derneği İshak Bilgiç
52 Atatürkçü Düşünce Derneği Çanakkale Şubesi Necmi Akyalçın
53 Çanakkale Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Alper Doğmaz
54 Çanakkale 18 Mart Cami Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Mehmet Kısacık
55 Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi Kenan Kaynaş
56 Çanakkaleyi Kalkındırma Güzelleştirme Ve Dayanışma Derneği İsmet Akıncı
57 Yahya Çavuş Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Yaşar Özgen
58 Çanakkale Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği İsmail Mümin Patan
59 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Kulübü Derneği Zeynel Dohman
60 Çanakkale Galatasaray Taraftarlar Derneği Halil Aksoy
61 Barbaros Mahallesi Baklacı Cami Onarım Ve Yaşatma Derneği İsmail Şevik
62 Çanakkale Sualtı Ve Cankurtarma Spor Kulübü Derneği Dursun Korkmaz
63 Çanakkale İli Şoförler Ve Otomobilciler Yardımlaşma Ve Dayanışma Esnaf Derneği Bahattin Türkan
64 Koruma Altındaki Çocukların Kurum Ve Kuruluşlarını Güçlendirme Derneği Nuray Mergen
65 Yol İşçileri Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Tayfun Durcan
66 Çanakkale Doğa Sporları İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Necmi Tekin
67 Seyitonbaşı Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği İbrahim Arabacıoğlu
68 Çanakkale Sarraflar Ve Kuyumcular Derneği Timur Ay
69 Mehmet Çavuş Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Ahmet Oktar
70 Çanakkale Cankurtarma Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği İsmail Ünal
71 Çanakkale Profesyonel Sualtı Adamları Ve Spor Kulübü Derneği Elmira Günaydın
72 Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi Ümit Burunlular /
Lütfikar Karadeniz
73 Çanakkale Pazarcı Esnafları Derneği Harun Aydoğdu
74 Çanakkale Engelliler Derneği ve Spor Kulübü Derneği Hüsnü Şen
75 Çanakkale Kadın El Emeğini Değerlendirme Derneği Elif Değirmenci
76 Truva Deniz Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Anıl Çalışkan
77 Çanakkale Karacaörenliler Sosyal Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği Arif Özcan
78 Ezineliler Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği İlhan Kınay
79 Çanakkale Bilim Sanat Ve Kültür Etkinlikleri Derneği Saim Nuri Yavuz
80 Türk Kadınlar Birliği Derneği Çanakkale Şubesi Necla Güren
81 Teknikerler Birliği Derneği Çanakkale Şubesi Murat Yahya Sezgin
82 Geleneksel Çanakkale Seramiklerini Yaşatma Derneği Mehmet Fatih Karagül
83 Futbol Saha Komiserleri Derneği Çanakkale Şubesi Musa Yıldırım
84 Esenler Mahallesi Geliştirme Ve Güzelleştirme Derneği Necdet Candan
85 Çanakkale İşçi Emeklileri Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Halil Turan
86 Barbaros Mahallesi Kuşçular Güvercinler Ve Kanatlı Hayvanlar Yetiştiricileri Derneği Koray Çoşgun
87 Kömürcüler Oduncular Ve Mahrukatçılar Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Birol Ürken
88 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Orhan Dom
89 Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Derneği Hafize Akıncı
90 Çanakkale Turistik Otelciler İşletmeciler Ve Yatırımcılar Derneği
Ramazan Candan
91 Kocatepe Rehberlik Eğitim Sağlık Kültür Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Ahmet Çakır
92 Şehit Hasan Mevsuf Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Abdurrahman Çalık
93 Çanakkale Folklor Araştırma Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Selim Yazan
94 Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şubesi Necdet Erdinç /İbrahim Emir
95 İlim Yayma Cemiyeti Çanakkale Şubesi Aşkın Aygün
96 Çanakkale Assos Spor Kulübü Derneği Serkan Bozacı
97 Çanakkale Özel Öğrenci Yurtları Derneği Veli Yıldız
98 Oto Emlak Komisyoncuları Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Hasan Sargın
99 Dumlupınar Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Yaşatma Derneği Bayram Uygur
100 Çanakkale Gaziantepliler Derneği Mehmet Hanefi Taşdemir
101 Bilim Etik Spor Derneği Sadettin Şenol
102 Altı Nokta Körler Derneği Çanakkale Şubesi Gülabi Vergili
103 Çanakkale Altı Nokta Körler Spor Kulübü Derneği İbrahim Çetin
104 Eğitime Yardımcı Ol Kültür Ve Dayanışma Derneği Arzu Ateş Tıkıroğlu
105 Genç Adım Derneği Seçkin Sağlam
106 İstiklal İlköğretim Okulu Spor Kulübü Derneği Tayfun Söğütcü
107 Çanakkale Profesyonel Aşçılar Derneği Osman Demirci
108 Melis Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Hasan Çoban
109 Çanakkale İmam Hatipliler Derneği
Ercan Erensayın
110 Türk Hava Kurumu Çanakkale Sportif Havacılık Kulübü Derneği Fevzi Sefer Filiz
111 Kınalı Kuzular Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Recep Yalçın
112 Çanakkale Briç Spor Kulübü Derneği Sebahattin Çırakoğlu
113 Kocatepe Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Ali Karakaya
114 Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (Unıcef) Türkiye Milli Komitesi Derneği Çanakkale Şubesi Münire Yılmaz
115 Çanakkale Fen Liseliler Derneği Aslı Topsoy
116 Ayvacıklılar Yardımlaşma Dayanışma Ve Kültür Derneği Harun Erkan
117 Çanakkale Giresunlular Kültür Ve Dayanışma Derneği Onursal Aydın
118 Çanakkale İl Genel Meclisi Üyeleri Derneği Nihat Borazan
119 Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği Ufuk Demirbaş
120 Cumhuriyet Kadınları Derneği Çanakkale Şubesi Nazmiye Gök
121 Kazdağı Tahtacı Türkmenleri Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Ali Uyanık
122 Çanakkale Zihinsel Engelliler Derneği Meliha Abacı
123 Eğitim Araştırmaları Birliği Derneği Enver Yolcu
124 Çanakkale Işık Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Aslı Şahin
125 Aktif Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Orkun Ongan
126 Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği Çanakkale Şubesi Tamer İlhan
127 Troia Tevfikiye Spor Kulübü Derneği Halil Kaçar
128 Elitspor Kulübü Derneği Neslihan Kuzu
129 Çanakkale Köprü Kültür Derneği Hüseyin Çankırı
130 Çanakkale Serbest İşçiler Ve Hamallar Dayanışma Ve Kalkınma Derneği Kadir Karaoğlu
131 Çanakkale Aynalı Çarşı Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Levent Çavuş
132 Küçük Sanayi Sitesi Hüseyin Özcan Camii Koruma Ve Müştemilatlarını Yaptırma Derneği İsmail Dağlı
133 Türkiye Emekliler Derneği Çanakkale Şubesi Resül Uygun
134 Yeniceliler Ve Agonyalılar Yardımlaşma Dayanışma Derneği Murat Bayrak
135 Çanakkale Girişimci İş Kadınları Derneği Günay Bakır Dereli
136 Harmandalı Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Ahmet Fehmi Erol
137 Levent Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Hanife Levent
138 Genç Muhafazakarlar Derneği Selim Çıtak
139 Tevekkül İlim Hizmet Ve Yardımlaşma Derneği Harun Atay
140 Çanakkale Özel Çocuklar Spor Kulübü Derneği Ümit Özyayla
141 Türk Ocakları Derneği Çanakkale Şubesi İlhan Yavuz
142 Futbolda Aktif Taraftarlar Birliği Derneği Necati Cerrahoğlu
143 Çanakkale Koza Gençlik Derneği Celil Kankaya
144 Human 17 Derneği Naci Hasanefendi
145 Çanakkale Roman Kültür Ve Sosyal Etkinlikler Derneği Burak Yurdanur
146 Çanakkale Aydınlar Ocağı Derneği Cahit Bulan
147 Çanakkale İli Bölgesi Yörükleri Kültür Ve Dayanışma Derneği Mustafa Gür
148 Ortak Akıl Derneği Vural Bulut
149 Caliente Dans Evi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Aslı Gündaş
150 Halkevleri Derneği Çanakkale Şubesi Barış Çelik
151 Çağdaş Gazeteciler Derneği Çanakkale Şubesi Burhan Mert Balcı
152 Acil Yardım Ve Afet Yöneticileri Derneği Cüneyt Çalışkan
153 Çanakkale Şehit Aileleri Dayanışma Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Gülşen Uz
154 Çanakkale Liseliler Ve Taş Mektepliler Derneği Hacı Murat Ünal
155 Çanakkale Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Mücahit Ömer Ünal
156 Çanakkale Akademi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Kemal Elibol
157 Anadolu Gençlik Derneği Çanakkale Şubesi Furkan Dilli
158 İçdaş Spor Kulübü Derneği Şerif Mutlu
159 Han Özel Eğitim Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Timuçin Han/
Asiye Uzun
160 Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği Çanakkale Şubesi Hüseyin Uzun
161 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrenci Derneği Kadir Başkoşan
162 Çanakkale Derneği Mehmet Uğur Yavuz
163 Çanakkale Devlet Yurtlarında Yetişenler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Üzeyir Bilgin
164 Çanakkale Marina Yatçılar Ve Kaptanlar Derneği Raşit Arıyel
165 Uluslararası Yabancı Dil Eğitimi Ve Uygulamalı Dilbilim Araştırmaları Derneği Aysun Yavuz
166 Çanakkale Kıvılcım Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Serap Dikenli
167 Akademi Şiir Ailesi Kültür Ve Edebiyat Derneği Mashar Yavaş
168 Çanakkale Yelken Sporları Spor Kulübü Derneği M.Kemal Tezel
169 Çanakkale Sebze Meyve Komisyoncular Ve Tüccarlar Derneği Semih Kutlu
170 Terzioğlu Kampusu Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Mehmet Yılmaz
171 Çanakkale Kanarya Ve Kafes Kuşları Yetiştiricileri Derneği Erdem Alagök
172 Erken Sanat Spor Akademisi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Onur Koçak
173 Karaibrahimler Köyü Garipçe Çiftçi Cemiyetini Yaşatma Ve Dayanışma Derneği Mustafa Şevik
174 Troya Kültür Derneği Suat Karataş
175 Huban Kadınlar Kalesi Derneği Ayşe Tayfun
176 Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği Enes Yaşar
177 Çanakkale Halkoyunları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Levent Vurucu
178 Çanakkale Tarih Ve Folklor Araştırma Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Adnan Öncü
179 Çanakkale Romanları Sosyal Etkinlikler Derneği İlkhan Işıldak
180 Bireysel Mesleki Gelişim Ve Koçluk Araştırmaları Derneği Uğur Koyuncu
181 Çanakkale Romanları Sosyal Yardımlaşma Ve Kültür Derneği Seyfettin Zenger
182 Nusret Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Derneği Mehmet Emin Bıçakcı
183 Çanakkale Kırım Ve Dobruca Tatarları Kültür Ve Dayanışma Derneği Muammer Erbil
184 Truva Engelli Engelsiz Spor Kulübü Derneği Bünyamin Nami Tonka
185 Kale Satranç Gençlik Spor Kulübü Derneği Şenay Danışan
186 Çalışkan Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği Rıdvan Uz
187 Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Derneği Çanakkale Şubesi Ercan Yaman
188 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii Ve Müştemilatını Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Reyhan Demirtaş
189 Çanakkale 1915 İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Selin Erbil
190 Çanakkale 18 Mart Devecilik Kültürü Ve Deve Güreşleri Derneği Hüseyin Koç
191 Çanakkale Truva Roman Dernekleri Federasyonu

Hasan Aliço
192 Pan Görsel Kültür Derneği Gökhan Akça
193 Çanakkale Sarıçay Roman Balıkçıları Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Levent Şenoklar
194 Çanakkale Truva Roman Kültürünü Araştırma Geliştirme Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Erhan Kalburcu
195 Kültürlerarası Hemşirelik Derneği Sevda Efil
196 1915 Ruhu Gençlik Derneği Halit Kubilay Fırat
197 Çanakkale Ücretli Usta Öğreticiler Dayanışma Derneği Aysel Başaran
198 Çanakkale Sualtı Derneği Deniz Ok Özbaşaran
199 Çanakkale Ornitoloji Derneği Hüseyin Çetin
200 Çanakkale Eğlence Sektörü Derneği Deniz Öztürk
201 Çanakkale Sağlık Çalışanları Ve Emeklileri Derneği Ülviye Çalıdağ
202 Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği Çanakkale Şubesi Hasan Hilmi Kav
203 Yaşama Engel Yok Derneği Alaaddin Aydın
204 Esenler Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Namık Önür
205 Çanakkale Esenler Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Nihat Duman
206 Çanlılar Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Cavit Kocaman
207 Çanakkale Genç Girişimci Romanlar Derneği Tosun Süren
208 Çanakkale Merkez Okçuluk Spor Kulübü Derneği Şafak Yazıcı
Tandoğu Yazıcı
209 Çanakkale Masterler Spor Kulübü Derneği Mahmut Bozkurt
210 Atatürk Mahallesi Umut Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Mustafa Hasato
211 Çanakkale Hayvan Severler Derneği Aytül Özçelik
212 Çanakkale Selanik Romanları Sosyal Yardımlaşma Ve Kültür Derneği Demir Kaykaç
213 İsmetpaşa Mahallesi Gençlik Spor Kulübü Derneği Necip Baskıncı
214 Çanakkale Toplumsal Birlik Ve Dayanışma Derneği Yaşasın Koçer
215 Çanakkale Savaşları Ve Harp Tarihi Araştırmaları Derneği Ahmet Yurttakal
216 Çanakkale Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüs Şoförleri Derneği Berkant İlhan
217 Çanakkalespor 1915 Derneği
Mehmet Baydemir
218 Çanakkale Organik Üreticiler Derneği Ahmet Ferhan Savran
219 Çanakkale İnsani Yardım Derneği Onur Tuman
220 Çanakkale Savaşları 100. Yıl Derneği Ahmet Vural Öztecik
221 Kedi Kara Kültür Sanat Ve Araştırma Derneği Yaprak Aydın
222 Çanakkale Esenler Mahallesi Kadınları Yemek Kültürü Ve Turizm Derneği Fatma Çalışkan
223 İbrahim Çubukçu Aikido Ve Budo Sanatları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Murat Karakuz
224 Çanakkale Anafartalar Yüzme Kulübü Derneği Ender Erbil
225 Derin Deniz Spor Kulübü Derneği Mehmet Karakoyunlu
226 Sevgi Seli Spor Kulübü Derneği Nihat Güney
227 Çocukluk Bizde Kalsın Derneği Serap Kesğim
228 İda Dayanışma Derneği Güngör Yılmaz
229 Çanakkale Merkez Ortaokulu Gönüllüleri Derneği Tülay Dündar
230 1915 Çanakkalespor kulübü Nuray Işık Telli
231 Lidam Arama Kurtarma Derneği Ulvi Kerem Günay
232 Çanakkale Dostlar Eğitim Kültür Sanat Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Abdülkerim Gönülal
233 Çanakkale Mergen Atlı Okçuluk Ve Gelenekli Sanatlar Spor Kulübü Derneği Cumhur Gege
234 Çanakkale Gönül Erleri Derneği Ozan Çelik
235 Çanakkale Kırkyama Ve Elsanatları Derneği Necla İlkay Özyörük
236 Ülkücü İşçiler Derneği Çanakkale Şubesi İbrahim Tayfun Uğur
237 Çanakkale İli Yozgatlılar Derneği Hayrettin Başol
238 Boreas Kadın Ve Sanat Derneği Selma Kurtel
239 Çanakkale İl Özel İdaresi Doğa Sporları Spor Kulübü Derneği Faruk Dönmez
240 57. Alay Derneği Mesut Çetin
241 17 Yaratıcı Beyinleri Destekleme Derneği İsmail Satmaz
242 Çanakkale Gökbörü Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği Osman Çakır
243 Çanakkale Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü Ve Derneği Bedrettin Ünal
244 Bir Damla Otizm Spor Kulübü Derneği Suudi Çanlıoğlu
245 Aile Ve Sosyal Politikalar Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Çanakkale Şubesi Ceren Özbal
246 Çanakkale Genç Girişimciler Derneği Alper Altınok
247 18 Mart Spor Kulübü Derneği Önder Ergül
248 Değişim Derneği Belma Karataş
249 Çanakkale Ay Yıldız Spor Kulübü Derneği Hacı Hasan Gündoğdu
250 Çanakkale Otizm Derneği Arzu Başaran Uysal
251 Çanakkale Roman Dernekleri Federasyonu Şahin Şenoklar
252 18 Mart Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu Bilal Eroğlu
253 Çanakkale Gönüllü Gençlik Ekibi Derneği Tahir Orhan
254 Doğayı Koruma Gönüllüler Derneği Nuri Doğan
255 Çanakkale Geçilmez Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Berhat Erbasan
256 Bir Dokunuş Bin Düş Derneği Nurten Albayrak
257 Piri Reis Denizcilik Eğitim ve Araştırmaları Derneği Mehmet Altınel
258 Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Çanakkale Şubesi Mehmet Özkurnaz
259 15 Temmuz Yerli Gençlik Derneği Aynur Tuna Yavaş
260 Kale Gençlik Derneği Sema Çoban
261 Boyalı Eller Derneği Ayşe Söyler
262 Çanakkale Görsel Tanıtım Derneği Ercan Sınar
263 Vefa Derneği Çanakkale Şubesi Çağdaş Karademir
264 Çanakkale Pomak Kültür Derneği Kadir Yavaş
265 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Derneği Yunus Akyürek
266 Çanakkale Genç 1915 Spor Kulübü Derneği Kayhan Bulut
267 Ahmet Cahidi Sultan Eğitim ve Yardımlşama Derneği İsmail Yıldırım
268 Balıkadamlar Spor Kulübü Derneği Can Küzeci
269 Çanakkale Sivil Motorize Arama Kurtarma Derneği Tanju Çeliksoy
270 Evrensel Hafızlar Derneği Çanakkale Şubesi Ömer Kul
271 Çanakkale 18 Mart 195 Spor Kulübü Derneği Mustafa Ali Kındam
272 Armina Oyun ve Elektronik Sporlar Derneği Doğancan Çetin
273 Çanakkale Şehit Cemal Demir İmam Hatip Lisesi Spor Kulübü Derneği Mustafa Koyuncu
274 Çanakkale Ateşi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Necati Ateş
275 15 Temmuz Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Mehtap Karabacak
276 Birleşen Yürekler Derneği Çanakkale Şubesi Serpil Şahin
KENT KONSEYİ MAHALLE MECLİSLERİ (8. Madde g)
1 Çanakkale Kent Konseyi Engelliler Meclisi Remzi Bolaman
2 Çanakkale Kent Konseyi Kadın Meclisi Sevgi Uluşal
3 Çanakkale Kent Konseyi Çevre Meclisi Süleyman Anıl Can
4 Çanakkale Kent Konseyi Kültür ve Sanat Meclisi Deniz Fatma Erbaş
5 Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi Fadıl Kurt
6 Çanakkale Kent Konseyi Esenler Mahalle Meclisi İrfan Kütüklü
7 Çanakkale Kent Konseyi Cevatpaşa Mahalle Meclisi Şevket Ağan
8 Çanakkale Kent Konseyi İsmetpaşa Mahalle Meclisi Mehmet Yıldırım
9 Çanakkale Kent Konseyi Namık Kemal Mahalle Meclisi Şükran Yaman
10 Çanakkale Kent Konseyi Fevzipaşa Mahalle Meclisi Mustafa Kırıkkulak
11 Çanakkale Kent Konseyi Barbaros Mahalle Meclisi Emine Turan
KENT KONSEYİ ÇALIŞMA GRUPLARI  (8. Madde g)
1 Bisiklet Yolları Bisikletlerindir Çalışma Grubu Atalay Çelik
2 Boreas Kırkyama Çalışma Grubu Aysun Aksu
3 Çarşı Projesi Çalışma Grubu Levent Karaca
4 Çocuk İstismarı Araştırma ve Önleme Çalışma Grubu Cansu Topal/Osman Güney
5 Çocuk Kalbi Engel Tanımaz Faaliyet Raporunu İzleme Çalışma Grubu Reyhan Gün
6 Eğitim İçin Gönüllü Destek Çalışma Grubu Güneş Güneysu
7 Değerlerimiz Çalışma Grubu Ali Aydın Çalıdağ
8 Huzurevi Çalışma Grubu Çoşkun Bahar
9 İyilik Peşinde Çalışma Grubu Gülce Aytan
10 İzciliği Geliştirme ve Yaygınlaştırma Çalışma Grubu Muhammet Şapçı
11 Kadının İnsan Hakları Eğitimi Çalışma Grubu Keziban Buldu
12 Kaldırım ve Çöp Çalışma Grubu Ogün Kırlıoğlu
13 Kente Yönelik Stratejik Planların İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
Çalışma Grubu
Ali Hacıalioğlu
14 Marina Çalışma Grubu Mehmet Karagöz
15 Mülteci-Sığınmacılar  Çalışma Grubu Mehmet Dağaşmaz
16 Plajlarımız,Sahillerimiz, Havuzlarımız Çalışma Grubu Mehmet Günaydın
17 Sahiller Hepimizin Çalışma Grubu Şahabettin Kalfa
18 Sanat Sokağı Oluşturma Grubu Asude Bayram
19 Seçmen Beyannamesi İzleme  Çalışma Grubu Engin Balıkçı
20 Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini Uygulama ve İzleme Çalışma Grubu Ayşe Hidayet Tapkan
21 Şehir İçi Toplu Taşıma Ulaşım Sorunları Çalışma Grubu Hikmet Kuru
22 Şiddet Çalışma Grubu Gülay Aktaşçı
23 Yaşam Gönüllüleri Çalışma Grubu Eren Can
24 Atikhisar Çalışma Grubu Meral Şen
25 Engelsiz Kent Çalışma Grubu Satı Ürer
26 Bağımlı Değil SağlıklıYaşam Çalışma Grubu Saadet Başaran
27 Karacaören Akbaş Çalışma Grubu Aynur Kütüklü
28 Sarıçay Çalışma Grubu Aytekin Er
29 Gençlik Çalışma Grubu Ercan Gül
30 Afet ve Kriz Çalışma Grubu Emir Aclan Kaya
31 Esnaf Çalışma Grubu Salih Ok
32 Sosyal Dışlanmayı Önleme Çalışma Grubu Hüseyin Çay