Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan'a Ziyaretler Sürüyor

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kırkmeşe Köyü Muhtarı Hıdır Eren, DEİK / Türkiye – Danimarka İş Konseyi Başkanı Alper Önoğlu ve Danimarka İstanbul Başkonsolosu Jesper Kamp ile Çanakkale 1915 İzcilik Derneği ve Çanakkale Hayvansever Derneklerini makamında ağırladı.

Çanakkale’nin kardeş köyü olan Tunceli’nin Pülümür İlçesine bağlı Kırkmeşe Köyü Muhtarı Hıdır Eren, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti. 2010 yılında kurulan kardeşlik köprüsünün ardından yeniden bir araya gelen Başkan Gökhan ve Muhtar Hıdır Eren, hem çalışmalar hem de güncel konulara ilişkin sohbet etme fırsatı buldu.

Başkan Gökhan aynı gün DEİK / Türkiye – Danimarka İş Konseyi Başkanı Alper Önoğlu ve Danimarka İstanbul Başkonsolosu Jesper Kamp’ı da makamında ağırladı. Çevreye yönelik projeler üzerine karşılıklı sohbet gerçekleşirken, Başkan Gökhan ziyaret sonunda konuklarına hediye takdiminde bulundu.

Başkan Gökhan, Çanakkale 1915 İzcilik Derneğini de makamında ağırladı. Dernek üyeleri, mavi kapak toplama kampanyası düzenlediklerini, bu kapsamda Çanakkale Belediyesinin de toplama noktalarından biri olması konusunda Başkan Gökhan’dan destek beklediklerini kaydetti. Başkan Gökhan, kampanyaya hem ana hizmet binası hem de Balıkhane binası olmak üzere iki ayrı noktada destek verebileceklerini açıkladı.

Başkan Gökhan, Çanakkale’deki Hayvansever Derneklerinin temsilcileriyle de bir araya geldi. Dernek temsilcileri, kentteki can dostlara yönelik projelerini Başkan Gökhan ile paylaşarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

17.02.2017  (17.42)